پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 29 اردیبهشت 1403 ساعت 17:02:: شناسه خبر: 146338

حضور تیم رسانه کهگیلویه وبویراحمد در رویداد ملی جام رسانه امید

مراسم اختتامیه رویداد ملی جام رسانه امید کشور از صبح امروز در تهران آغاز شده و تیمی از فعالان رسانه ای کهگیلویه وبویراحمد نیز در این رویداد ملی شرکت کرده اند.

صدای جنوب:

مراسم اختتامیه رویداد ملی جام رسانه امید کشور از صبح امروز در تهران آغاز شده و تیمی از فعالان رسانه ای کهگیلویه وبویراحمد نیز در این رویداد ملی شرکت کرده اند.

به گزارش صدای جنوب، مراسم اختتامیه رویداد ملی جام رسانه امید با حضور تیم های منتخب از استان ها، خبرگزاری ها و رسانه های خارجی از صبح امروز شنبه ۲۹ اردیبهشت در محل سالن همایش دانشگاه انقلاب اسلامی شهر تهران آغاز شده و تا صبح فردا ادامه دارد.

این رویداد با محوریت امید آفرینی و انعکاس اخبار پیشرفت در حوزه های مختلف در حال برگزاری است و رقابت تیم های مختلف در انعکاس اخبار این رویداد و انتشار در سکوهای مختلف مجازی خواهد بود.

حضور چهره های مختلف لشکری و کشوری از جمله سردار زهرایی،مسئول سازمان بسیج مستضعفین، سردار معروفی معاون هماهنگ کننده بسیج مستضعفین، سردار بلالی مشاور فرمانده هوا و فضا سپاه، علی آذری جهرمی سخنگوی دولت، حسین زاده مدیر عامل بانک رسالت کشور، محمد محیا پور مسئول سنگ آهن گهر زمین و … از بخش های مختلف این رویداد بوده است.

دوازده نفر از فعالان رسانه ای کهگیلویه وبویراحمد نیز در این رویداد ملی شرکت کرده اند و همزمان با تولید و انتشار اخبار به رقابت با دیگر رسانه های استانی پرداخته اند

این رویداد با محور کلیدواژه های مانند #پیشرفت_ایران #جام_رسانه_امید و
#پیشرفت_کهگیلویه_و_بویراحمد برگزار شده است.

#پیشرفت_ایران
#رسانه_امید_آفرین
#جام_رسانه_امید
#پیشرفت_کهگیلویه_و_بویراحمد

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت