پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 18 خرداد 1403 ساعت 13:03:: شناسه خبر: 146830

این چه عدالتی است که تولید کننده ۲۵ درصد نفت هستیم، اما ۱ درصد هلدینگ‌ها هم در این استان نیستند؟!

نماینده مردم بویراحمد، دنا ومارگون در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم دهستان میمند گفت : فرصت حضور در مجلس به ما داده شده تا بتوانیم مشکلات مردم را حل کنیم.

صدای جنوب:

نماینده مردم بویراحمد، دنا ومارگون در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم دهستان میمند گفت : فرصت حضور در مجلس به ما داده شده تا بتوانیم مشکلات مردم را حل کنیم.
محمد بهرامی با بیان این نکته که رقابت‌ها تمام شده و اکنون فصل دوستی‌ها و همدلی هاست، افزود: نماینده پس از انتخاب باید به همه جوانب توجه داشته باشد.
وی ادامه داد : برخی به ما رای دادند و برخی رای ندادند و این طبیعی است. ما حق تغییر رفتار نسبت به مردم رای نداده را نداریم و باید بدانیم که زیبایی در همین تنوع سلایق است.
بهرامی گفت : من نماینده همه مردم هستم. اینجا بویراحمد سفلی است و باید مواظب باشیم که دسته بندی نشویم شاید افرادی باشند که به ما رای ندادند، اما می‌توانند کمک به رفع مشکلات نمایند پس باید از ظرفیت آن ها استفاده کنیم و آنچه برای ما مهم است خدمت برای رضایت مردم است چرا که رضایت خداوند در رضایت مردم است.
نماینده بویراحمد ، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی افزود : در بازدید‌های میدانی ، مشکلات مردم بررسی و نکته برداری می‌شوند و تلاش در جهت رفع آن‌ها خواهیم داشت.
وی با اشاره به این نکته که همیشه از حمایت مردم سادات محمودی برخوردار بوده است ، گفت : من با مردم سادات محمودی از قدیم همراه بودم و هم اکنون هم آن احترامات و حرمت‌ها وجود دارد و برای حمایت های این مردم عزیز ، تشکر می‌کنم.
بهرامی با اشاره به عقب ماندگی‌های تاریخی در مناطق مختلف استان ، گفت : متاسفانه از قدیم سرگرم کار‌های خاص محلی و غیر اقتصادی شدیم در حالی که استان‌های دیگر از گذشته با استفاده از ظرفیت هلدینگ‌ها پیش رفت کردند و اکنون از ما بسیار جلوتر هستند، اما باید تلاش کنیم هر چه که می‌توانیم از ظرفیت های موجود برای توسعه استان استفاده کنیم.
وی به مشکلات مطرح شده از طرف مردم اشاره کرد و افزود : در خصوص مشکل آب باید بدانیم که ده درصد آب کشور آن هم با کیفیت‌ترین آن در این استان تولید می‌شود، اما هر جا می‌رویم ، مردم تشنه هستند!
بهرامی ادامه داد : لازم است در خصوص مشکل آب ، یک طرح جامع داشته باشیم با آب و فاضلاب صحبت‌هایی داشته ایم که تلاش شود برای هر منطقه استقلال تامین آب وجود داشته باشد.
نماینده مردم بویراحمد ، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی با بیان این نکته که تلاش ما این است دیدار‌ها مردمی باشد ، افزود : در خصوص تامین آب نیازمند همفکری بیشتر با خود مردم هستیم.
وی به یکی دیگر از مشکلات مردم دهستان میمند از توابع سادات محمودی اشاره کرد و گفت: در خصوص محیط زیست و منابع طبیعی در حاشیه کوه دنا ما دچار مشکلاتی هستیم و اعتقاد داریم کارشناسان دقت نکردند و باعث ایجاد سختی‌های برای مردم شدند که حتما این موضوع را پیگیری می‌کنیم.
بهرامی ادامه داد: بسیاری از مناطق محافظت شده ، محل زندگی و کشاورزی مردم بوده ، اما در طرح‌های ایجاد شده از طرف منابع طبیعی و محیط زیست مشکلات زیادی برای مردم ایجاد شده است.
وی گفت : در خصوص جاده اصفهان باند دوم نیازمند مطالعات جدید و دقیق با لحاظ چند نکته از جمله کیفیت ، زمان و امنیت است که باید بهینه‌تر طراحی شود.
بهرامی به موضوع سد خرسان هم اشاره کرد و گفت : سد خرسان یک پروژه ملی و کددار است و عملیات احداث آن اجرایی شده ، اما در خصوص حق و حقوق مردم به جد پیگیر خواهم بود تا حقوق مردم تامین شود.
وی ادامه داد : در حوزه مرکزی در خصوص شهرک صنعتی با مشکل زمین مواجه هستیم، اما اگر در منطقه سادات محمودی درخواست کارشناسی شده‌ای باشد ما به جد پیگیر خواهیم بود و همکاری می‌کنیم.

نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون همچنین در جمع مردم روستای بنستان با اشاره لزوم استفاده از همه ظرفیت‌های انسانی استان، گفت: استان‌های کویر نشین مجمعی از بزرگان خود از اصلاح طلبان و اصولگرایان تشکیل داده اند که کار آن‌ها هم فکری و برنامه ریزی برای توسعه استان‌های خود است و خبری از جدل‌های سیاسی در میان آن‌ها نیست و ما هم باید تلاش کنیم، مشکلاتی که بعد از انتخابات ایجاد می‌شود را کنار بگذاریم و همه با هم برای توسعه استان، همکاری و همفکری کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به انتقاد از عدم توجه دولت‌های مختلف به استان اشاره کرد و افزود : کجا قانون و عدالت رعایت می‌شود وقتی ۲۵ درصد تولید نفت و ده درصد آب مربوط به این استان است ، اما یک درصد هم از شرکت و هلدینگ‌های بزرگ وابسته به این موارد در این استان نیستند.
بهرامی با بیان این نکته که هر جا هماهنگی وجود نداشت، ضرر کرده ایم، گفت: با همکاری دولت و هماهنگی مردم می‌توان مشکلات را حل کرد و حتما این مشکلات با حضور مدیران اولویت بندی و به امید خدا در جهت رفع و حل آن‌ها گام برمی داریم.
وی به مشکل آب بنستان اشاره کرد و ادامه داد: من تا به حال جایی قول نداده ام یعنی قول بدون حساب

و کتاب نداده ام، اما در خصوص اینکه آب روستای بنستان مستقل باشد قول می‌دهم که در این زمینه به سمت حل مشکل پیش برویم.
وی گفت : اعتبار پیش بینی شده برای حل مشکل این روستا به هیچ جایی نمی‌رسد باید تامین اعتبار لازم صورت گیرد که مشکل به صورت اساسی حل شود.
بهرامی در پایان خطاب به مردم اظهار داشت: قرار نیست این جلسه، جلسه آخر ما باشد حتما بیشتر و همراه مدیران خواهیم آمد و پیگیر مشکلات خواهیم بود. اما قرار نیست فقط مسئولین مشکلات را حل کنند حتما مردم هم باید پیگیر باشند و همکاری کنند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت