پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 11 اردیبهشت 1400 ساعت 14:02:: شناسه خبر: 97193

براساس شاخص‌های ارزیابی؛ انتخاب ۲۴۳ مدیر و معلم نمونه در کهگیلویه و بویراحمد

۲۴۳ مدیر و معلم نمونه در کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شدند.

به گزارش صدای جنوب ، مدیرکل آموزش و پرورش این استان گفت: بر اساس شاخص‌های ارزیابی ۲۴۳ مدیر و معلم نمونه استان انتخاب شدند که در هفته معلم از این افراد نمونه تجلیل می‌شود.
هادی زارع پور افزود: در آستانه هفته بزرگداشت مقام معلم ۲۴۳ معلم ومدیر نمونه شامل ۲۱ نمونه استانی، ۱۷۳ نمونه شهرستانی و منطقه‌ای و بقیه نیز ارائه جلوه‌های ویژه معلمی بر اساس شاخص‌های ارزیابی انتخاب شدند.
آقای زارع پور به شاخص‌های انتخاب معلمان نمونه اشاره کرد و ادامه داد: استفاده از روش‌های نوین تدریس، فعالیت‌های ویژه آموزشی دوران کرونا، تولید محتوا، عضویت در انجمن علمی، آموزش‌های توانمندسازی و جلوه‌های ویژه معلمی از شاخص‌های ارزیابی برای انتخاب معلمان نمونه است.
وی با بیان اینکه انتخاب این افراد از سطح مدرسه –منطقه واستانی و بخشی از آن نیز بصورت خود ارزیابی انجام شد اضافه کرد: طرح انتخاب معلم نمونه شامل مدیر، معلم، راهبر، دبیر و مربی است.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه برنامه‌های گرامیداشت هفته معلم بیشتر به صورت مجازی برگزار می‌شود گفت: با توجه به شرایط ویژه و محدودیت‌های کرونایی برنامه‌های محدود با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از معلمان نمونه هر منطقه تجلیل می‌شود.
هادی زارع پور گفت: تقدیر از خانواده شهدای فرهنگی، تجلیل از جلوه‌های ویژه معلمان، بازنشستگان فرهنگی، معلمان ایثارگر و خلاق، تهیه نشریه، اجرای برنامه‌های معرفی معلمان  و برگزاری مسابقه در صدا و سیما از مهمترین برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام معلم در کهگیلویه و بویراحمد است.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت