پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 24 اردیبهشت 1400 ساعت 09:02:: شناسه خبر: 98190

فرماندار دنا سفر رئیس بنیاد مسکن کشور را تشریح کرد/پرداخت ۱۰ میلیون تومان بلاعوض به زلزله زدگان

فرماندار دنا سفر رئیس بنیاد مسکن کشور را تشریح و از پرداخت ۱۰ میلیون تومان بلاعوض به زلزله زدگان خبرداد.

صدای جنوب:
به مالکان واحدهای احداثی شهری در صورتی که ساخت خانه را تا مرحله نصب درب و پنجره به انجام برسانند برای خرید درب و پنجره مبلغ ده میلیون تومان بلاعوض پرداخت خواهد شد.

فرماندار دنابابیان این مطلب اظهارداشت:با توجه به نیاز به بتن و درخواست مردمی تا ۲۰ روز دیگر یک دستگاه بچینگ دیگر با دیگر امکانات مورد نیاز راه اندازی خواهد شد.
پناهی گفت تمامی خواسته های مردم با آقای مهندس تابش و معاونین مطرح شد و استاندار محترم خواستار تسریع در روند بازسازی شدند به نحوی که نه سرعت فدای کیفیت و نه کیفیت فدای سرعت شود.


وی بیان داشت تاکنون ۴۱۰۰ پروند از طرف بنیاد مسکن به بانک معرفی شده که تا کنون بانکها با ۱۹۰۰ مالک قرارداد بسته اند.
پناهی افزود:تعداد پرونده های واحدهای احداثی معرفی به بانک چه شهری و چه روستایی تاکنون ۱۱۰۰ واحد بوده است و تعداد پرونده های تعمیراتی شهری و روستایی ۱۹۰۰ پرونده است که به بانک معرفی شده است.

نماینده ارشددولت در شهرستان زلزله زده دنا خاطرنشان کرد:همکاران بنیاد و کارشناسان بنیاد مسکن ،شهرداری، نظام مهندسی و بانکها در این مدت تلاشهای زیادی دارند که از زحمات انان تقدیر و تشکر می گردد‌.

وی تاکید کرد:امیدواریم با جدیت بیشتر و قبل از فصل سرما تمامی زلزله زدگان در خانه های امن خود خود برگردند و زندگی رادبه امنیت بیشتر شروع کنند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت