پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 29 خرداد 1400 ساعت 23:03:: شناسه خبر: 100664

پیام تقدیر و تشکر سید ناصر حسینی پور منتخب مردم گچساران و باشت

شما برادران و خواهرانم را ضمن دعوت به مدیریت عقلانی در بروز احساسات هیجانی و شادی که کمترین حق شماست دعوت می‌کنم.

صدای جنوب؛

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
إِنَّا فَتَحْنَا لَکَ فَتْحًا مُبِینًا ﴿۱﴾ما تو را پیروزى بخشیدیم [چه] پیروزى درخشانى.
خدا را شکر که با یاری خداوند متعال و عنایات حضرت ولیعصر(عج)، مردم ایران در انتخابات پیش رو حماسه‌ای بزرگ خلق نمودند و من امروز خوشحالم که هر رای شما تیری بود بر قلب دشمنان قسم خورده این ملت؛ کسانی که سالهاست مردم ایران را تحریم و اکنون این ملت قهرمان را با وقاحت تمام به تحریم انتخابات تشویق می‌نمودند.
در کنار این شور و حماسه انقلابی، شما مردم فهیم و بصیر شهرستان‌های گچساران و باشت حماسه‌‌ی بی‌نظیر دیگری را در کهن دیارم خلق نمودید، تا این فرزند و برادر کوچک شما افتخار خادمی شما را در مجلس شورای اسلامی بر عهده بگیرد.
اینجانب به سهم خودم و به نیابت از شما عزیزان، این حضور و شور و شعور و پیروزی بزرگ را خدمت حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری(دامه برکاته) و ملت شریف ایران اسلامی و به ویژه مردم عزیز دیارم، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
امیدوارم خداوند متعال عنایت و تفضل نماید تا بتوانم خدمت‌گزاری صدیق و امین، در شأن شما مردم عزیز و فهیم دیارم باشم و لطف و زحمات یکایک شما عزیزانم را با امانتداری و درستکاری و خدمت بی‌منت، بر اساس گفتمان وحدت و همدلی و کار و تلاش در عرصه‌های مختلفِ اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی جبران نمایم.
شما برادران و خواهرانم را ضمن دعوت به مدیریت عقلانی در بروز احساسات هیجانی و شادی که کمترین حق شماست دعوت می‌کنم.
فراموش نکنیم که این حماسه بی‌نظیر تنها در ۹ روز توسط شما رقم خورد. ضمن عرض سپاس و خسته نباشید به رقبای محترمم از جمله دوستانی که اخلاق و رقابت سالمی را در این ایام انتخابات دنبال نمودند، انتظار همکاری و همراهی و همدلی جهت خدمت به این مردم عزیز را دارم.
باشد که شهر ما با همراهیِ هم و فضایی آکنده از صداقت و مِهر و کار و امانت، رنگ و بویی کاملاً متفاوت از گذشته، خصوصاً جوان‌گرایی را به عنوان یک پایلوت بی‌نظیر در کشور در عرصه‌های مختلف تجربه کند.
این خادم شما با ایمان به گفتمانی که در پیش گرفته است، بزرگان شهرم را به همکاری و همراهی در راستای اهداف پیش رو به یاری می‌طلبد.
آمده بودیم و الان آماده‌ایم تا هر اقدام مثبتی که در گذشته انجام شده ضمن بررسی شرایط و نیازها، تکمیل یا ایجاد و با همتی مضاعف دنبال نماییم و بر اقدامات نادرست و تبعیض‌آلود، ویژه‌خواهی و ویژه‌خواری در گذشته‌ی دو شهرستان گچساران و باشت نقطه پایانی بگذاریم
بسم الله.. “سیدناصر حسینی پور”
منتخب مردم شریف گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت