پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 06 مهر 1400 ساعت 18:07:: شناسه خبر: 107235

حجت الاسلام سید محمد موحد:استاندار را تنها نگذاریم

پدخندق افتخارات بی بدیل دلاوران استان کهگیلویه و بویراحمد بود. خون ریختند و شرف و افتخار آفریدند و دشمن را به ذلت نشان دادند.وی تاکید کرد: خندق فراموش نشدنی است.

مراسم تودیع و معارفه اولین استاندار دولت سیزدهم در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور احمد وحیدی وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، مسئولان ارشد کشوری و استانی آغاز شد.

حجت الاسلام سید محمد موحد در ایین تودیع و معارفه استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:آقای احمدزاده وارد یک میدان سختی شده و بار بسیار سنگینی بر دوش شما است. آقای وحیدی واردی استانی شده‌ای که در کشور دومین استان  از لحاظ حضور در جبهه و جنگ است .
نماینده مردم شهرستان‌های بهمئی، چرام و لنده ادامه داد: پدخندق افتخارات بی بدیل دلاوران استان کهگیلویه و بویراحمد بود. خون ریختند و شرف و افتخار آفریدند و دشمن را به ذلت نشان دادند.
وی تاکید کرد: خندق فراموش نشدنی است.

وی افزود:آقای وحیدی وزیر کشور، سربازی را که به این میدان فرستادی نیاز به حمایت شبانه روزی دارد.
موحد گفت:شهرستان بهمئی، مردم آن با ۵۰ درجه گرما مشکل کم آبی دارند.
ایشان یاداور شدند:دختران مظلوم دیشموک به سمتی می‌روند که خواسته آنها نیست .
حجت الاسلام موحد اظهار کرد:بنده بر این باورم که با گذاشتن بعضی جلسات و دعوت از مدیران و استاندار. می‌توان خیلی از این مشکلات را مرتفع کرد.
نماینده کهگیلویه بزرگ عنوان کرد:استان ما، نخبگان کم نظیر دارد. یکی از راه‌های برون رفت از محرومیت این استان، این است که از نیروهای این استان استفاده شود.
وی افزود:قطعاً بدانید که نیروهای این استان که پدخندق را خلق کردند. امروز هم در مدیریت و مقاطع علمی برای این استان افتخار هستند.
موحد ادامه داد:چطور شاهد باشیم که دولتی که شعارش عدالت است از این نیروها استفاده نکند.
وی ادامه داد:امروز هر سه قوا دست به دست هم داده‌اند و آمده‌اند که به مردم بگویند؛ نگران نباشید که مشکلات یکی یکی رفع شود.
مردم به دولت عدالت محور آقای رئیسی امیدوار هستند.
امیدوارم، شاهد تعامل و همکاری باشیم و آقای استاندار را تنهانگذاریم

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت