پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 04 آذر 1400 ساعت 11:09:: شناسه خبر: 110296

برگزاری رزمایش امادگی برای طرح ترافیک زمستانه پلیس در استان کهگیلویه و بویراحمد

رزمایش طرح ترافیک زمستان ۱۴۰۰ استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسمی با حضور مسوولان انتظامی و دستگاه‌های امدادی برگزار شد.

طرح انتظامی و ترافیکی ویژه زمستان در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان استانی در میدان صبحگاه فرماندهی انتظامی استان  همراه با رزمایش ترافیکی شروع به کار کرد.

این رزمایش همزمان با فصل سرما برای کنترل ترافیک و مدیریت راه ها و پیشگیری از سوانح جاده ای و خدمات رسانی به رانندگان و مسافران در سطح راه های ارتباطی اجرا شد

در قالب این رزمایش نیروهای پلیس راه و نیروهای امدادی با حداکثر توان عملیاتی خود در سطح راه های استان  کهگیلویه و بویراحمد به شکل شبانه روزی مستقر می شوند.

در این مراسم، یگان خودرویی نیروهای پلیس راه،راهداری و حمل نقل جاده ای، جمعیت هلال احمر، فوریت های پزشکی و امداد خودرو و مدیریت بحران از مقابل جایگاه مسوولان رژه رفتند.

رزمایش طرح ترافیک زمستانی با مشارکت پلیس راه و دستگاه های امدادی تا پایان تعطیلات نوروزی ۱۴۰۱ در سراسر کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمدادامه پیدا می کند.

، فرمانده انتظامی این استان گفت: این طرح همه ساله در آخرین ماه پاییز آغاز و تا ۲۰ اسفند در  جاده های کوهستانی و برفگیر کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌شود.
سردار کیقباد مصفایی افزود: در این طرح ۱۰ دستگاه خدمات رسان  و انتظامی در سراسر جاده‌های استان بویژه در مناطق سردسیری بر روند تردد‌ها نظارت کرده و به مردم خدمات رسانی می‌کنند.
سردار مصطفایی با بیان اینکه در طرح ٢۵٠ نیروی پلیس، راهداری و امداد و نجات با ١٢٨ خودروی گشت شرکت دارند گفت: پلیس در۶جاده کوهستانی و برفگیر استان مستقر است و تا بیستم اسفندماه امسال به ایفای ماموریت‌های محوله می‌پردازند.
وی هدف از این مانور خودرویی را ایجاد آمادگی و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی و امدادی در روند ارائه خدمات به موقع و امداد رسانی مطلوب در مواقع بحران اعلام کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت