پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 21 دی 1400 ساعت 10:10:: شناسه خبر: 112415

نماینده ولی‌فقیه به فرماندار جدید بویراحمد چه گفت؟/حسینی: برخی گرانی‌ها ظالمانه است؛ مهدوی: برای گره‌گشایی کار مردم آمده‌ایم

شهرام مهدوی مطلق که به عنوان فرماندار شهرستان بویراحمد از سوی استاندار انتخاب شده در اولین روز کاری خود و قبل از نشست تودیع و معارفه به دیدار نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد رفت.

به گزارش  صدای جنوب  از یاسوج، شهرام مهدوی مطلق که به عنوان فرماندار شهرستان بویراحمد از سوی استاندار انتخاب شده در اولین روز کاری خود و قبل از نشست تودیع و معارفه به دیدار نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد رفت.

در این دیدار آیت‌الله سید نصیر حسینی با بیان مشکلات شهرستان بویراحمد گفت: شهرستانی با وسعت زیاد و جمعیت بالا که مشکلات زیادی دارد و در حوزه های مختلف مردم دچار مشکل هستند.

وی در ادامه گفت: در مقابل این مشکلات ظرفیت‌های بسیار زیادی در شهرستان بویراحمد وجود دارد که از جمله آنها می توان به نیروی انسانی توسعه یافته یاد کرد که می‌توان از این نیروها در مدیریت های مختلف به خوبی استفاده کنیم

حسینی در ادامه با بیان اینکه شهرستان بویراحمد دارای روستاهای زیادی بوده و بعضی از این روستاها دارای مشکل هستند از فرماندار خواست تا یکی از اولویت های خود را بررسی پیگیری و رفع مشکلات این روستاها قرار دهد.

وی با بیان اینکه باید در مدیریت شهرستان از افراد کارآمد و توسعه یافته استفاده شود گفت: گاهی مجموعه به دست افرادی داده می‌شود که دنبال زمین زدن آن هستند اما عده‌ای هم مجموعه را از از صفر به صد می رسانند.

آیت الله حسینی گفت: استفاده از افراد بی تدبیر ظلم به انقلاب و ملت است اگر فرد از جهات علمی و مدیریتی اهل کار نباشد اگر آن فرد نماز شب خوان هم باشد ظلم به مردم است در حالی که نیروهای مومن و متعهد و نمازخوان بسیاری هم داریم که با سلیقه و اهل کار بوده در مدیریت ها بسیار عالی عمل کرده‌اند لذا نباید مدیریت ها را به دست افراد صرفاً سیاسی و طرفدار این فرد و آن فرد سپرد بلکه باید کار را به اهل آن بسپاریم.

حسینی در بخش دیگری از اظهارات خود در دیدار فرماندار جدید شهرستان بویراحمد گفت: وضعیت بازار خوب نیست گرانی وجود دارد اما باید در برابر گرانی‌ها هم تدبیر داشته باشیم بعضی از گرانی ها متاسفانه ظالمانه است.

وی افزود: میدان میوه و تره بار یکی از مکان هایی است که به تعادل بازار کمک می‌کند باید در دوره مدیریت خودتان این مجموعه را مورد حمایت قرار دهید هر چند گرانی همه جا وجود دارد اما گرانی‌های تصنعی و ظالمانه اجحاف به مردم است که اجازه ندهید چنین وضعیتی در یاسوج باشد.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه گاه قیمت ها در یاسوج تا سه برابر بیشتر از سایر نقاط است گفت: میدان میوه و تره بار راه اندازی شده اما عده‌ای دنبال زمین زدن آن هستند که باید برای رضایت مردم اجازه ندهید این مجموعه دچار مشکل شود در بحث کالاهای دیگر هم یکسری جایگاه‌های راه اندازی شود و غرفه‌هایی داشته باشید تا بتوان از تولید به مصرف در آنها در اختیار مردم گذاشته شود و اینگونه بازار تعدیل گردد.

وی در ادامه از فرماندار جدید بویراحمد خواست تا نیروهای کارآمد در مجموعه دهیاری‌ها و بخشداری ها مورد استفاده قرار گیرد همچنین نماینده ولی‌فقیه از خدمات فرماندار سابق و زحمات او قدردانی کرد.

در ادامه شهرام مهدی مطلق با بیان اینکه خودمان قبلا در استان مسئولیت داشته ایم و نیروها را می‌شناسیم یادآور شد: با اولویت بندی کارها را در این شهرستان انجام خواهیم داد و مهمتر از همه بحث رویکردی است که باید در مجموعه مدیریتی حاکم شود و به همین منظور حمایت معنوی شما به عنوان نماینده ولی فقیه را لازم می‌دانیم.

وی گفت: به رهنمودها نصایح و فرامین شما نیاز داریم و شما نیز در مسائل مختلف ما را یاری کنید تا بتوانیم گره‌گشایی برای مشکلات مردم باشیم با توکل بر خدا و با تأسی به آرمان های شهدا امیدوارم کاری کنیم که مردم و خداوند از ما راضی باشند.

مهدوی‌مطلق گفت: در بحث گرانی‌ها نیز دغدغه زیادی داریم بخشی از گرانی‌ها ساختاری و بخشی هم به نظارت‌ها بر می‌گردد که برای مقابله با گرانی به کمک هم نیاز داریم.

وی خاطرنشان کرد: ما آمده‌ایم که اگر ظرفیتی داریم برای خدمت به مردم به کار گیریم و توقع است که همه از جمله نماینده ولی فقیه حمایت های معنوی خودشان را از ما دریغ ندارند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت