پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 03 بهمن 1400 ساعت 18:11:: شناسه خبر: 112980

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

دهه فجر تشریفاتی و اداری نشود/ تاکید بر مردمی شدن برنامه‌های دهه فجر

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد: مردم با تکیه بر روحیه دینی برای تغییر شیوه مدیریتی در سراسر کشور وارد شدند، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و حکومت دینی و الهی پایه‌گذاری کردند.

صدای جنوب:

سید علی احمدزاده در جلسه ستاد دهه فجر با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر گفت: دستگاه‌های عضو ستاد دهه فجر سطحی و کلیشه‌ای با  این دهه برخورد نکنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: مردم با تکیه بر روحیه دینی برای تغییر شیوه مدیریتی در سراسر کشور وارد شدند، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و حکومت دینی و الهی پایه‌گذاری کردند.

وی با بیان اینکه مردم و دین مبین اسلام دو محور و بال انقلاب اسلامی هستند گفت: انقلاب اسلامی تنها حکومت الهی و توحیدی در دنیا است.

 وی عنوان کرد: جشن‌ها، مجالس و برنامه‌های دهه فجر با محوریت مردم برگزار شود.

مقام عالی دولت در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نقش بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: بانوان نقش بی‌بدیلی در شکل‌گیری انقلاب اسلامی داشتند، از ظرفیت بانوان در برنامه‌های دهه فجر استفاده شود.

وی با تاکید بر اینکه نوجوانان و جوانان در برنامه‌های دهه فجر ویژه دیده شوند و ارتباط میان این قشر و انقلاب اسلامی پررنگ شود، گفت: وضعیت کشور قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و دستاوردهای انقلاب برای این دو قشر تبیین شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: جلسات ایام‌الله دهه فجر نباید تشریفاتی باشد بلکه با حضور مردم و بدون تشریفات اداری برگزار شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همه برنامه‌های مصوب دهه فجر برگزار شود، گفت: دو شهرستان استان درگیر اُمیکرون شدند اما شرایط استان به لحاظ بیماری کرونا خوب است، توصیه می‌کنیم همه برنامه‌ها و مجالس دهه فجر با رعایت پروتکل‌ها بهداشتی و استفاده از ماسک برگزار شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دستگاه‌ها پروژه‌های افتتاحی دهه فجر را اعلام کنند، گفت: مجالس دهه فجر با رعایت حرمت شهادت امام هادی(ع) برگزار شود.

مقام عالی دولت در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از ظرفیت گروه‌های جهادی در این ایام استفاده شود، خاطرنشان کرد: روز نیروی هوایی در استان گرامی داشته شود.

همچنین حجت‌الاسلام سید جواد خاضع رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت:  پیروزی انقلاب اسلامی تحول عظیم و بزرگی در مبادلات سیاسی جهان ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی فرهنگ توحیدی را جایگزین فرهنگ استبدادی کرد گفت: برنامه‌های دهه فجر با شعار جشن ملی ۱۴۰۰ در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

در ادامه مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برنامه‌هایی دهه فجر ۱۴۰۰ متنوع تر از سال‌های گذشته برگزار می شود.

عبدالعزیز تقی‌زاده بیان کرد: با توجه به دغدغه استاندار برای برگزاری بهتر برنامه ها، مجالس و جشن‌های دهه فجر، به روابط عمومی‌های فرمانداری‌ها، ادارات و شرکتهای خدمات رسان اعلام کردیم امسال دهه فجر با شکوه‌تر برگزار شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در همایش روابط عمومی‌های استان از آنها خواستیم و می خواهیم در ایام مبارک دهه فجر در اطلاع رسانی و دعوت از رسانه ها بخصوص در افتتاحیه و کلنگ زنی پروژه‌ها و در جهت امیدآفرینی و مشارکت مردم در برنامه‌ها و جشن ها پای کار باشند.

وی از برگزاری نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: از ظرفیت رسانه‌ها برای پوشش برنامه‌ها و پروژه‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی دهه فجر استفاده خواهیم کرد‌.

برچسب ها:

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت