پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 12 خرداد 1401 ساعت 17:03:: شناسه خبر: 121287

دستور استاندار مبنی بر رفع مشکلات بیمارستان سلمان یاسوج/ اشتغال فرزندان مهمترین مطالبه جانبازان

اشاره: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های بینندگان صدای جنوب است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.
بینندگان صدای جنوب می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شرایط بیمارستان سلمان یاسوج بهبود پیدا کند.

سید علی احمدزاده به همراه معاون سیاسی امنیتی استانداری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران از بیمارستان اعصاب و روان سلمان یاسوج بازدید و در جریان مشکلات جانبازان قرار گرفتند.

در این بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بیمارستان اعصاب و روان سلمان پذیرای جانبازان،این یادگاران دوران دفاع مقدس از استان و سایر استان‌ها است، گفت: عزیزانی که در این بیمارستان نگهداری می‌شوند بیشتر دغدغه بیکاری فرزندانشان را داشتند.

وی بیان کرد: برای اشتغال فرزندان جانبازان و ایثارگران در دستگاه‌های اجرای پیگیری لازم را به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان انجام خواهیم داد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه خود بیمارستان مشکلاتی دارد که باید مرتفع کنیم، گفت: کمبود پزشک متخصص از دیگر مشکلات این بیمارستان و مطالبه جانبازان بود که رئیس دانشگاه علوم پزشکی اقدامات لازم برای استقرار پزشک متخصص این بیمارستان را انجام دهد.

حمدزاده با تاکید بر فراهم شدن امکانات رفاهی در بیمارستان سلمان افزود: بیمارستان یک دستگاه آمبولانس دارد که قدیمی و فرسوده است و باید آمبولانس جدید اضافه شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کمبودهای بیمارستان سلمان یاسوج جبران شود، افزود: نیاز است از رئیس بنیاد شهید کشور دعوت کنیم تا با سفر به استان از نزدیک مشکلات جانبازان و ایثارگران را ببیند.

وی خاطرنشان کرد: شرایط بیمارستان سلمان می‌تواند از اینکه هست بهتر باشد لذا بخشی از مواردی که در استان است را پیگیری و مابقی را در تهران دنبال خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت