پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 30 خرداد 1401 ساعت 14:03:: شناسه خبر: 122149

ادای احترام مدیرآموزش وپرورش شهرستان چرام به مقام والای شهیدان در اولین روز کاری+تصاویر

در اولین روز کاری مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان چرام با حضور در گلزار شهدای شهربا آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرد.  به گزارش صدای جنوب به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان چرام:مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان چرام دکتر صدراله عابدکیش در اولین روز کاری به همراه معاونین و […]

در اولین روز کاری مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان چرام با حضور در گلزار شهدای شهربا آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرد.

 به گزارش صدای جنوب به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان چرام:مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان چرام دکتر صدراله عابدکیش در اولین روز کاری به همراه معاونین و جمعی از کارکنان اداره با ادای احترام به مقام شامخ شهدا با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام با حضور بر مزار مطهر شهدای فرهنگی گفت: شهرستان چرام با داشتن ۲۷ شهید دانش آموز و ۹ شهید فرهنگی جزو شهرستان های شهید پرور در سطح استان وحتی کشور می باشد .

وی معلمان را به عنوان یکی از ارکان توسعه علمی کشور در شکل گیری شخصیت علمی و فرهنگی دانش آموزان که نقشی ماندگار دارند عنوان کرد و افزود : معلم باید سازنده و پرورش دهنده در مسیر خداوند باشد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت