پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 12 تیر 1401 ساعت 11:04:: شناسه خبر: 122968

ضرورت مستقل شدن هنرستان کشاورزی یاسوج

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان:نمای ظاهری هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی یاسوج باید نماد کشاورزی باشد.

به گزارش  صدای جنوب ، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش این استان در جلسه تجلیل از بازنشستگان و مدیر این هنرستان گفت: واقع شدن بسیج کشاورزی سپاه فتح استان با وجود ارباب رجوع زیاد در طول روز متناسب با فضای درس، تحصیل و مدرسه نیست و باید مسئولان‌ متولی به فکر جابجایی آن باشند.
محمد جمالی آرند افزود: مدیرکل های پیشین و جدید سازمان جهاد کشاورزی با وجود پیگیری ها اقدامی در خصوص جابجایی و انتقال سازمان بسیج کشاورزی انجام نداده اند.
وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته با تعامل خوب آموزش وپرورش، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان اقدامات ارزنده ای برای رفع مشکلات این هنرستان انجام گرفته است افزود: با وجود همه این تلاش‌ها و خدمات انجام شده، اما همچنان تا رسیدن آن به شرایط مطلوب فاصله دارد.
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان، متناسب سازی فضا و محیط هنرستان کشاورزی با رشته های کشاورزی را ضروری دانست و از مرکز تحقیقات کشاورزی خواست تا بیش از پیش برای زیباسازی آن تلاش کند.
جمالی با بیان اینکه توسعه رشته های کشاورزی برای تربیت نیروی انسانی متخصص در این بخش یک ضرورت است گفت: با مستقل شدن و محصور شدن فضای این هنرستان می توان در این زمینه رشته های کشاورزی را توسعه داد.
در پایان این آیین از بازنشستگان مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان کهگیلویه وبویراحمد و مدیر هنرستان کشاورزی آیت‌الله ملک‌حسینی یاسوج با اهدا لوح سپاس تجلیل شد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت