پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 18 مرداد 1401 ساعت 14:05:: شناسه خبر: 124659

تجلیل دادگستری شهرستان لنده از فعالان حوزه رسانه به مناسبت روز خبرنگار+تصاویر

صدای جنوب  به گزارش خبرنگار صدای جنوب شهرستان لنده، رئیس دادگستری شهرستان لنده در این مراسم با تسلیت ایام حزن و اندوه حضرت سید الشهدا(ع)و تبریک روز خبرنگار گفت:تقارن با برکت هفده مرداد ماه امسال با روز عاشورای حسینی بیانگر رسالت و مسئولیت سنگین خبرنگارانی است که در رساندن پیام حق و عدالت طلبی و تسلیم‌ناپذیری […]

صدای جنوب 

به گزارش خبرنگار صدای جنوب شهرستان لنده، رئیس دادگستری شهرستان لنده در این مراسم با تسلیت ایام حزن و اندوه حضرت سید الشهدا(ع)و تبریک روز خبرنگار گفت:تقارن با برکت هفده مرداد ماه امسال با روز عاشورای حسینی بیانگر رسالت و مسئولیت سنگین خبرنگارانی است که در رساندن پیام حق و عدالت طلبی و تسلیم‌ناپذیری و عدم سازش در مقابل کفر و ظلم، حضرت زینب کبری (سلام‌الله علیها) پیام‌آور حماسه عظیم کربلا را الگوی خویش قرار دادند. بانویی که با جهاد تبیین پیام قیام سرخ حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) را به سرتاسر عالم رساندند و اهداف و برنامه‌های شیطانی کفر زمان را برملا ساختند.

ایرج علیبازی اظهار داشت:روز خبرنگار و ۱۷ مرداد بهانه‌ای است برای تجلیل از فعالیتهای افرادی است که که وظیفه روشنگری، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی جامعه را بر عهده دارند و زیربنای توسعه کشور هستند. چراکه ترقی، پیشرفت و توسعه هر منطقه ای در گرو دانایی، آگاهی و توسعه اطلاع‌رسانی مردم آن دیار است.

ایشان در ادامه بیان داشت:خبرنگاران باید همیشه به وظیفه ذاتی خود که تهیه و انتشار اخبار صحیح و مورد نیاز مردم و جامعه است عمل کنند؛ از حواشی دوری نمایند ؛ موجبات آرامش و امید را در جامعه فراهم نمایند و مجموعه قضایی همواره از حضور و فعالیت اصحاب رسانه که عدالتخواهی و حق گرایی را پیشه ی خود کنند و صدای رسای مردم باشند حمایت خواهد کرد.

در این نشست اصحاب رسانه از تعامل و حمایت رئیس و مجموعه دادگستری شهرستان لنده از اصحاب رسانه تقدیر نمودند.

خبرنگار : Mohammad Riahy

تصاویر تکمیلی

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت