پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 20 مرداد 1401 ساعت 15:05:: شناسه خبر: 124766

تجلیل از رده های برتر جشنواره مالک اشتر (تکوین و تکامل قدرت سپاه) در کهگیلویه

طی آیینی از رده های برتر جشنواره مالک اشتر (تکوین و تکامل قدرت سپاه) در دهدشت تجلیل شد.

صدای جنوب:

حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در جشنواره مالک اشتر (تکوین و تکامل قدرت سپاه) در دهدشت، مکتب بسیجی را گره خورده با مکتب امام حسین(ع) و عاشورا عنوان و اظهار کرد: لذا بسیجیان باید با تاسی از این حضرت، مقاومت، ایستادگی، حرکت رو به جلو و اوج گرفتن را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند.

امام جمعه دهدشت جایگاه بسیج را تقویت عقاید انسان‌ها عنوان و تصریح کرد: نگاه به بسیج باید یک نگاه راهبردی و قلبی باشد.

وی تلاش دشمن برای تضعیف تفکر بسیجی را یادآور شد و بیان کرد: بسیج خار چشم دشمنان است و ایمان، قدرت و حکمت سه عامل پیروزی بسیج بر همه افکارهاست.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر با بیان اینکه همه برنامه‌های بسیج مورد تایید است اما حضور در جمعه و جماعات از اولویت‌های یک بسیجی است گفت: در این جشنواره کسانی باید مدال افتخار بگیرند که در صف اول جمعه و جماعات حضور دارند.

امام جمعه دهدشت خاطرنشان کرد: بسیجی یعنی نماز اول وقت، یعنی همیشه پای انقلاب و نظام ماندن…

 

علی‌اصغر پوربهشت هم در جشنواره مالک اشتر(تکوین و تکامل قدرت سپاه) در دهدشت اظهار کرد: امروز سپاه این افتخار را دارد که به عنوان بازوان توانمند رهبری سرباز ولایت است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهدشت با بیان اینکه در این جشنواره عملکرد مربوط به سال‌های گذشته مورد ارزیابی قرار گرفته و رده‌های برتر معرفی می‌شوند گفت: عملکرد بسیج در سال ۱۴۰۰ در بحث مبارزه با ویروس کرونا و اجرای طرح شهید سلیمانی بر کسی پوشیده نیست.

 

وی افزود: بسیج در همه ماموریت‌های خود در همه دوران‌ها سرافراز بیرون آمده است.

 

پوربهشت با بیان اینکه عملکرد‌ رده‌های مختلف کار بسیار سختی بود و تقریبا امتیاز همه نزدیک به هم بود گفت: از ۳۰۰ رده، ۶۰ رده به عنوان رده‌های برتر معرفی و تجلیل خواهند شد.

 

وی یکی از اهداف بسیج را کادرسازی برای انقلاب اسلامی عنوان کرد.فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهدشت بیانیه وقیحانه سران فتنه را یادآور شد و بیان کرد: امروز مدافعین داعش در داخل بیانیه صادر می‌کنند اما این توطئه‌ها مثل همیشه توسط نیروهای انقلابی و بسیجی نقش برآب می‌شود.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت