پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 13 خرداد 1402 ساعت 15:03:: شناسه خبر: 136000

کاروان مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) با بدرقه استاندارعازم تهران شدند

با بدرقه استاندار و جمعی از مسئولان، کاروان استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور شرکت در مراسم سالگرد حرم امام خمینی(ره) عازم تهران شدند.

با بدرقه استاندار و جمعی از مسئولان، کاروان استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور شرکت در مراسم سالگرد حرم امام خمینی(ره) عازم تهران شدند.

سید علی احمدزاده در مراسم بدرقه کاروان اعزامی کهگیلویه و بویراحمد به حرم مطهر امام خمینی(ره) با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت: بیش از یک هزار نفر از استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل به تهران اعزام می شوند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مردم وفادار، انقلابی و ولایی این استان پای بند به مبانی انقلاب اسلامی هستند انقلابی که نشات گرفته از فرهنگ دینی و ریشه در ولایت پذیری دارد.
وی تصریح کرد: امام خمینی(ره) در سال ۵۷ حکومت الهی و جهانی که مورد تاکید همه انبیاء بود را تشکیل داد و در سی و چهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مردم ایران اسلامی خصوصا استان به منظور تجدید بیعت با امام و رهبری عازم حرم مطهر حضرت امام(ره) شدند.
دکتر احمدزاده توصیه هایی برای زائرین حرم امام(ره) داشت و با اشاره به اینکه، اجتماع مردم ایران در حرم امام(ره) در محضر ولی فقیه از سخنان ایشان بهره‌مند می شوند؛ اظهار داشـت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم معنوی سالگرد ارتحال حضرت امام راحل مهمترین اصول کلی نظام را مطرح می کنند.
وی تاکید کرد: کاروان حرم مطهر امام راحل با احترام و نظم و انضباط خاصی اعزام شوند.
استاندار ضمن قدردانی از سپاه فتح، راهداری و سایر دستگاه های استان گفت: همه امکانات و مقدمات شامل تیم بهداشت و درمانی، هلال احمر، نیروی انتظامی، سپاه و روحانیت برای اعزام هر چه بهتر این کاروان به تهران فراهم است و کاملا برنامه ریزی شده که با امنیت و سلامت کامل اعزام شوند.
یک هزار و ۲۶۰ نفر از مردم نقاط مختلف این استان برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) عازم این سفر شدند.
از این تعداد زائر ۲۵۰ نفر خواهر و بقیه برادر هستند و به مدت سه روز برای شرکت در مراسم سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضور دارند.
مراسم بدرقه کاروان اعزامی از استان کهگیلویه و بویراحمد به مرقد حضرت امام خمینی (ره) با حضور سیدعلی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد، جانشین فرمانده سپاه فتح، فرمانده انتظامی استان و جمعی از مسئولان استانی در گلزار شهدای یاسوج برگزار شد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت