پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 06 آذر 1402 ساعت 06:09:: شناسه خبر: 141013

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد:

مرغداری متخلف شهرستان دنا جریمه سنگین شد

صدای جنوب: مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از محکومیت بیش از یک میلیارد ریالی واحد مرغداری به دلیل عرضه خارج از شبکه در شهرستان دنا خبر داد. به گزارش روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد، سید حمزه لقمانی گفت: پرونده تخلف عرضه خارج از شبکه چهار تن مرغ زنده این واحد در […]

صدای جنوب:

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از محکومیت بیش از یک میلیارد ریالی واحد مرغداری به دلیل عرضه خارج از شبکه در شهرستان دنا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد، سید حمزه لقمانی گفت: پرونده تخلف عرضه خارج از شبکه چهار تن مرغ زنده این واحد در شعبه اول تجدید نظر تعزیرات حکومتی دنا رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: با اعتراض متهم به جریمه بیش از سه میلیارد ریالی در رای بدوی در فرجه قانونی و موافقت در شعبه تجدیدنظر و با بررسی محتویات پرونده و با احراز تخلف، علاوه بر الزام به عرضه کالا در شبکه رسمی فرد متخلف به پرداخت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

لقمانی گفت: بازرسان سازمان جهاد کشاورزی گزارش تخلف را تنظیم و پرونده آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی شهرستان دنا ارسال کردند.

برچسب ها:

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت