پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 23 خرداد 1403 ساعت 14:03:: شناسه خبر: 146864

سیدعلی معتمدی‌پور در یادواره شهدای جهادگر کهگیلویه بزرگ:

پرچم خدمت و شهادت بر زمین نخواهد افتاد/ جهاد در نشر ارزشها، پیشگام است

صدای جنوب: رییس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری سه یادواره شهدای جهادگر در این سازمان، گفت: پرچم خدمت با تأسی از راه شهدا همواره برافراشته خواهد ماند. به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد، سید علی معتمدی‌پور در یادواره شهدای جهادگر شهرستان‌های گرمسیری که با حضور نماینده […]

صدای جنوب:

رییس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری سه یادواره شهدای جهادگر در این سازمان، گفت: پرچم خدمت با تأسی از راه شهدا همواره برافراشته خواهد ماند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد، سید علی معتمدی‌پور در یادواره شهدای جهادگر شهرستان‌های گرمسیری که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان برگزار شد، اظهار کرد: حضور پررنگ و معنادار اقشار مختلف مردم در این یادواره نشان می‌دهد که پیوند جامعه با فرهنگ شهادت ناگسستنی است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، افزود: جهاد کشاورزی رسالت‌ها و مأموریت‌های سنگینی در حوزه تولید و امنیت غذایی دارد اما جهاد تبیین و نشر فرهنگ و مکتب دفاع مقدس سرلوحه همه امورات است.
معتمدی‌پور افتخار سازمان جهاد کشاورزی را وجود ۵۱ شهید گرانقدر، ۷۰۰ جانباز و ایثارگر و بیش از چهار هزار اعزام رزمنده به جبهه‌های جنگ در دفاع مقدس دانست.

وی با بیان اینکه شهدای جهادگر یک الگو برای همه ما هستند، گفت: نیروهای جهادی چه در آن زمان که به فرمان ولی‌امر مسلمین به جبهه‌های جنگ رفتند و حماسه آفریدند و چه امروز که در جنگ اقتصادی برای تامین امنیت غذایی، مجاهدت می‌کنند، همواره با تأسی از آموزه‌های شهدا و اسلام عمل می‌کنند و این راه در جهاد کشاورزی ادامه خواهد داشت.

معتمدی‌پور تصریح کرد: جهاد و خدماتش در امتداد انقلاب اسلامی از روز نخست تا امروز در ذهن مردم ماندگار خواهند بود و برای کمک به زنده نگه‌داشتن این خدمات چهار جلد کتاب در سازمان جهاد کشاورزی تدوین و چاپ شد.

وی با اشاره به برگزاری یادواره ۱۹ شهید جهادگر شهرستان های کهگیلوی، لنده، چرام و بهمئی ادامه داد: تاکنون سه یادواره مهم شهدای جهادگر را برگزار کردیم و در ادامه نیز یک یادواره دیگر و همچنین کنگره بزرگ شهدای استان را در پیش خواهیم داشت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از صحبت‌هایش تاکید کرد که پرچم شهدا زمین نخواهد افتاد و در بخش اداری نیز راه شهید رئیسی ادامه خواهد شد و از همینجا از عموم مردم به ویژه جامعه نجیب کشاورزان و تولیدکنندگان برای مشارکت آگاهانه در انتخابات دعوت می‌کنم.

وی از سپاه، بنیاد شهید، ادارات تابعه، مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی و عموم کشاورزان و اقشار مختلف مردمی برای برگزاری باشکوه سومین یادواره شهدای جهادگر در دهدشت قدردانی کرد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت