پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 13 آذر 1396 ساعت 09:09:: شناسه خبر: 27864

در دیدار شهرداربیرجند با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح شد:

جاوید:ارائه خدمات صادقانه به شهروندان، از اصول راهبردی مدیریت شهری است

شهردار بیرجنداظهارداشت:استفاده از تمام ظرفیت ها در چارچوب مقررات با هدف خدمتگزاری بی منت به شهروندان از محورهای توسعه ای شهر بیرجند است.

پایگاه اطلاع رسانی صدای جنوب:

آیت الله عبادی در دیدار  با رئیس شورا، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بیرجند اظهارکرد: از این فرصت برای حل مشکلات فراروی شهروندان و ساکنان در محلات این شهر تاریخی و فرهنگی باید بهره گرفته شود.

وی افزود: مدیران حوزه شهری با همدلی و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر، حل مشکل شهروندان را در اولویت قرار دهند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: شورا و شهرداری دارای مسئولیت هایی بوده که در بدنه مباشرت با مردم هستند.
وی با اشاره به اینکه باید تلاش کرد تا مشکلات شهروندان مرتفع شده و رضایتمندی در سطح بالایی قرار گیرد؛ گفت: تلاش برای رضایت خداوند بالاترین توفیق است که نصیب مدیران حوزه شهری می شود.
وی تاکید کرد:سلامت شهروندان از اصولی است که نباید به راحتی از کنار آن عبور کرد.
آیت الله عبادی با تشریح مشکلات حوزه شهری از شورا و شهرداری خواست در ارتقاء شاخص های شهری بیرجند بکوشند.
وی تصریح کرد: گزارشات رسیده درخصوص سختی آب بیرجند نشان می دهد در شرایط کم بارانی، سختی آب بیرجند به عدد ۸۰۰ و حتی هزار (بیش از دو برابر مجاز) رسیده و تصفیه خانه بیرجند نیز تعطیل است؛ بخشی از این مشکل مربوط به هدر رفت آب است و بخشی از آن مربوط به فیلتری گران قیمت است که هرچند وقت باید خریداری شود؛ اما آیا سلامت مردم باید فدای یک فیلتر شود؟
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی در خصوص شکایات مردم از تاریکی برخی پارک ها، گفت: گزارشاتی داریم که مردم از تاریکی پارک‌ها گلایه مند هستند و این پارک ها؛ شب ها تاریک هستند و مرکزی برای سوداگری مواد مخدر، قماربازی و اعمال منکر شده اند که باید فکر اساسی بشود.
آیت الله عبادی درخصوص درختان پادگان، گفت: در دیدار روز گذشته با رئیس کل دادگستری، ایشان بر جلوگیری از قطع درختان تاکید ویژه کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند نیز گفت: ارتقاء شاخص های شهری در ابعاد مختلف، اولویت نخست سیاست های راهبردی شورا است.
ابراهیم تقی زاده افزود: توجه به مبلمان شهری، توجه به مناطق کم برخوردار، تسهیل در امور مردم، برابری خدمات ارائه شده در سطح مناطق شهری بیرجند در محورهای کمیسیون های فعال در شورای اسلامی شهر بیرجند است.
محمدعلی جاوید، شهردار بیرجند هم گفت: ارائه خدمات صادقانه به شهروندان، از اصول راهبردی مدیریت شهری است.
وی افزود: استفاده از تمام ظرفیت ها در چارچوب مقررات با هدف خدمتگزاری بی منت به شهروندان از محورهای توسعه ای شهر بیرجند است.
جاوید تاکید کرد: بهره گیری از دیدگاهها و توصیه های علما به ویژه نماینده محترم ولی فقیه در خراسان‌جنوبی در حوزه مدیریت شهری را برای خود یک اصل می دانم.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت