پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 29 خرداد 1400 ساعت 21:03:: شناسه خبر: 100656

بیانیه مهندس مصطفی پارسایی و قدردانی از اعتماد مردم دهدشت/ما به دنبال ساختن شهری هستیم که می‌خواهد بهتر زیست کند

ما به دنبال ساختن شهری هستیم که می‌خواهد بهتر زیست کند..
این بخشی از بیانیه پدیده انتخابات شورای اسلامی شهردهدشت است.

صدای جنوب:

نتایج رسمی انتخابات شورای شهر دهدشت اعلام شد.
مصطفی پارسائی که به نماینده گی از جوانان و ورزشکاران در صحنه انتخابات حاضر شده بود با کسب آرا مطلوب،بعنوان یک پدیده رتبه دوم را درشورای شهر دهدشت رکسب کرد.

در این راستا، ستاد انتخاباتی مصطفی پارسائی بیانیه ای را منتشر کرده است که در زیر میخوانیم؛

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر شور و شعور مردم فهیم این دیار حماسه آفرید و با لطف الهى انتخابات شورای شهر دهدشت در کمال آرامش برگزار شد و على‌رغم شیوع بیماری کرونا و ضرورت حفظ سلامت  آحاد جامعه، حضور گسترده و باشکوهى در پاى صندوق‌هاى رأى رخ داد که باید به چنین مردم هوشیار و وفادارى صمیمانه تبریک گفت و در برابر آنها سر تعظیم فرود آورد.

ما به دنبال ساختن شهری هستیم که می‌خواهد بهتر زیست کند، شهری که می‌خواهد از فقر، فساد و تبعیض در امان باشد. شهروندانی که می‌خواهند حرمت و کرامت انسانی شان محفوظ بماند و مردمی که می‌خواهند در فضای آزاد و عقلانی رشد کنند و به روز‌های زیبای آینده امیدوار باشند.

از ابتدای این مسیر با خود عهد بسته ایم داشته‌ها و نداشته‌ها و عوامل مساعد و نامساعد پیش رو را با صراحت و صداقت با مردم در میان بگذاریم، وعده‌های بدون پشتوانه و غیر اخلاقی به کسی ندهیم. صندوق رای پاک از ابتدا تا انتهای امر اولویت ما بود و هست.

 

از جامعه ورزشی به پا خواستیم تا کمک حال و مددکار شهر خود باشیم و برای ترمیم و تسکین حال درد‌مند شهر و شهروندان چاره ای اندیشه کنیم.
ستاد انتخاباتی مهندس مصطفی پارسائی صمیمانه از همه احاد، ایلات و طوایف و اصناف و بازاریان و برگزار کنندگان انتخابات
گروه ها، جریان ها، ورزشکاران، هنرمندان و به ویژه خانواده هندبال که در این را مددرسان و یاری گر ما در صحنه رقابتی انتخابات بودند تقدیر و تشکر می کند.

تیم انتخاباتی مهندس مصطفی پارسائی مانند تجربه ملی فراز بام خائیز دهدشت نشان دادند با برنامه ریزی و نظم میتوان ناممکن ها را تبدیل به موفقیت کرد و در میدان اجتماعی کنونی که هیجانات، عصبیت حاکم است میتوان فرا قومیتی و فرا جناحی اندیشید و طعم شیرین پیروزی را چشید.

در پایان ما قدر دان مردمی هستیم که از ابتدای راه تا به امروز همراه ما بودند و رای امروز آنها؛ قدرشناسی از تلاش سالهای اخیر مجموعه فراز بام خائیز بوده است.

ایام عزت، مستدام
ستاد انتخاباتی مصطفی پارسائی
۲۹ خرداد ۱۴۰۰

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت