پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 09 مهر 1400 ساعت 09:07:: شناسه خبر: 107403

رییسی: گام‌های مهمی برای رفع محرومیت کهگیلویه وبویراحمد برداشته می‌شود

رییس جمهوری در بدو ورود به استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این سفر گام‌های مهم و اقدامات موثری برای رفع نارسایی ها و محرومیت استان در بخش های مختلف زیرساختی برداشته خواهد شد.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در پنجمین سفر استانی در بدو ورود به استان کهگیلویه و بویراحمد در محل فرودگاه یاسوج مرکز این استان افزود: با وجود نعمت های خدادادی بی شمار ،محرومیت یا مشکلاتی مانند بیکاری در این استان مفهومی ندارد.

وی گفت:  قبل از سفر به استان بررسی هایی نسبت به مشکلات و نیازهای استان انجام شد و گزارش‌هایی داده شد و استاندار در هیات دولت نیز جمع بندی خوبی داشت.

آیت الله رئیسی  ادامه داد: این استان در بخش کشاورزی، صنعت نفت و گاز ، گردشگری، زمینه  مناسب اقتصادی دارد و با وجود نعمت های خدادادی نباید شاهد بیکاری در استان باشیم.

رئیس جمهوری ابراز امیدواری کرد با همکاری  نیروهای کارآمد جوانان، مدیران با کفایت ، راهنمایی نماینده ولی فقیه ،همکاری استاندار و همه مسئولان و دلسوزان گامهایی در جهت رفع مشکلات استان برداریم.

وی از مردم به دلیل عدم برگزاری نشست های عمومی به دلیل شرایط کرونایی عذرخواهی کرد و گفت در شورای اداری و نشست با نخبگان ودلسوزان دغدغه های آنها پیگیری می شود.

آیت الله رئیسی هفته‌های اخیر نیز در سفرهای سرزده، پنجم  شهریور به استان‌ خوزستان، یازدهم شهریورماه به استان سیستان و بلوچستان ، نوزدهم شهریور  به استان خراسان جنوبی ، دوم مهرماه به استان ایلام و امروز (جمعه) نهم مهرماه در پنجمین سفر استانی خود به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت