پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 30 خرداد 1401 ساعت 13:03:: شناسه خبر: 122140

دیدار چهره به چهره مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با مردم و رسیدگی به مشکلات

دیدار چهره به چهره مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با مردم و رسیدگی به مشکلات از دیگر برنامه های هفتگی این اداره کل بود.

به گزارش   صدای جنوب  در این دیدار مردمی که مهندس جلیلی معاون حفاظت و امور زمین، و فتحی حراست این اداره حضور داشتند ، مشکلات و درخواست های مراجعه کنندگان در زمینه های گوناگون بررسی و برای پیگیری آنان اقدامات لازم  و پیگیری انجام شد.

 مدیر کل  منابع طبیعی و آبخیزداری  استان  افزود؛ در این دیدارها که حدود ۵  ساعت به طول انجامید، به درخواست های مراجعان که مشکلات خود را در زمینه های گوناگون مطرح کردند، رسیدگی شد

.مهندس جاوید بخت  اظهار داشت :در این برنامه ملاقات مردمی که حراست و معاون حفاظت زمین این اداره کل نیز حضور داشتند،  ضمن بررسی مشکلات مردمی، راهکارهای قانونی را ارائه و دستورات لازم را صادر کرد.

وی ادامه داد:  جلسات مردمی سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد در جهت تسریع در حل مشکلات مردم به طور مستمر و هفتگی برگزار می شود.

مهندس جاوید بخت  مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری  استان کهگیلویه. و بویراحمد اضافه کرد:   در این ملاقات ها ،بیشتر مشکلات مردم ومنابع طبیعی ، تخریب وتصرف اراضی ملی توسط اشخاص، رفع تداخل اراضی کشاورزی و معترضان اجتماعی ، وساخت وساز در اراضی منابع طبیعی در روستاها مورد بحث وبررسی قرار گرفت

مدیر کل  منابع طبیعی و آبخیزداری  استان کهگیلویه. و بویراحمد  خاطرنشان کرد  سفر‌های هفتگی به شهرستان‌ها به‌منظور بازدید‌های میدانی از پروژه‌های آبخیزداری جنگل و مرتع و نظارت بر کمیسیون ماده ۳ و ۳۱ و ۳۲ ، نهال‌کاری و سایر طرح‌های اجرایی صورت می‌گیرد. 

مهندس جاوید بخت در حاشیه این برنامه  ملاقات  ضمن تشکر از مردم که با صبر و تحمل در این دیدارها مشکلات و خواسته‌های خود را مطرح می‌کنند،
وی افزود: خدا را شاکریم که توانسته‌ایم در فضای کاملاً صمیمی و مردمی نسبت به برگزاری ملاقات‌های عمومی اقدام کنیم و تا حد توان سعی خواهیم کرد مشکلی از مشکلات مردم را برطرف کنیم.

وی تاکید کرد با توجه به فصل گرما. و خشک بودن  مراتع استان  برای جلوگیری از هر گونه آتش سوزی در مراتع و جنگل استان دقت لازم را داشته باشند  و مسئولین مربوطه و مردم عزیز استان   در صورت مشاهده هرگونه آتش سوزی   ضمن اطلاع رسانی سریع  در خاموش کردن. آتش همکاری لازم را داشته باشند

گفتنی است: در اجرای تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات مردم، برنامه ملاقات مردمی و دیدار چهره به چهره با  سر پرست اداره کل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد دوشنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱ در محل دفتر مدیر کل برگزار می گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت