پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 13 مرداد 1401 ساعت 13:05:: شناسه خبر: 124268

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره)کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛ادامه خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان امام(ره)به مناطق سیل زده چهل چشمه طسوج چرام+تصاویر

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از اعزام کاروان خدمات رسان به منطقه چهل چشمه طسوج شهرستان چرام خبر داد. به گزارش“صدای جنوب” از چرام، شایان نادری روز پنجشنبه در گفت و گو با رسانه ها اظهار داشت: در این مدت یکهزار و ۲۵۰ بسته معیشتی، ۷۰۰ تخته پتو و ۵۰۰ قطعه نایلون در مناطق […]

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از اعزام کاروان خدمات رسان به منطقه چهل چشمه طسوج شهرستان چرام خبر داد.

به گزارش“صدای جنوب” از چرام، شایان نادری روز پنجشنبه در گفت و گو با رسانه ها اظهار داشت: در این مدت یکهزار و ۲۵۰ بسته معیشتی، ۷۰۰ تخته پتو و ۵۰۰ قطعه نایلون در مناطق سیل زده کهگیلویه و بویراحمد توزیع شده است.

وی بیان کرد: از یک هفته گذشته تاکنون گروه های جهادی این ستاد به یکهزار خانوار سیل زده مناطق عشایری و ۲۵۰ خانوار آسیب دیده از بارندگی در مناطق روستایی و شهری استان خدمات رسانی کرده اند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: در این مدت خدماتی مانند تخلیه آب در شماری از واحدهای مسکونی شهر یاسوج نیز با همکاری سه اکیپ نیروهای این ستاد انجام شده است.

نادری ابراز داشت:با بسیج گروه های جهادی و مردمی از سوی قرارگاه امدادی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خدمات رسانی به آسیب دیدگان بارندگی های سیل آسا در کهگیلویه و بویراحمد ادامه دارد.

خسارت به حوزه کشاورزی، زیرساخت های عمرانی و قطع راه های ارتباطی مناطق عشایر در شهرستان های بویراحمد، دنا، مارگون از پیامدهای بارندگی های روز گذشته تاکنون در استان بوده است.

عصر روز پنجشنبه ششم مرداد تاکنون ۴۰ منطقه کهگیلویه و بویراحمد درگیر بارندگی تابستانی است به طوری که در برخی مناطق مانند ماهور باشت ۱۲۵ میلیمتر باران گزارش شده است.

   

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت