پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 06 اسفند 1402 ساعت 15:12:: شناسه خبر: 143793

سید محمد موحد در اجتماع مردم لیکک/

هر جا نام بهمئی آمد شجاعت، شهامت، شرافت و مردانگی آمده است/پیشرفت کهگیلویه بزرگ نتیجه رایزنی ها و پیگیری های موحد است

نطق انتخاباتی حجت الاسلام موحد کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع مردم شهر لیکک برگزار گردید.

صدای جنوب:

سید محمد موحد کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع مردم شهر لیکک ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: چه کسانی می‌توانند جز موحد در این شرایط بد آب و هوایی این خیلی عظیم مردم را یکجا جمع کنند؟ خدایا تو شاهدی که هزاران سجده جوابگوی لطف این مردم نخواهند بود.

وی گفت:  مردم شهرستان بهمئی مردمی تاریخ ساز هستند و امکان ندارد که نقطه تاریکی در تاریخ بهمئی پیدا کرد. و هر جا نام بهمئی آمد شجاعت، شهامت، شرافت، یک روییی و مردانگی آمده است.

موحد افزود: مردم بهمئی بودند که در مقابل رضا شاه ایستادگی کردند.

سید محمد موحد به سخنان هاشمی رفسنجانی در یکی از خطبه های نماز جمعه اشاره کرد و گفت: حرف های هاشمی رفسنجانی در مورد رشادت ها و شهامت های کهگیلویه مخصوصاً مردم بهمئی بود.

موحد گفت: حماسه هفتم را مردم بهمئی آغاز کردند، جلسات مکرر و پرشور و هیجانی مردم بهمئی آغاز این حماسه است. مهمترین انتخاباتی که در پیش رو داریم انتخابات خبرگان رهبری است که نشان می‌دهد منزلت مردم در قانون اساسی چقدر بالا است، از شخص مقام معظم رهبری تا شورای روستا را مردم انتخاب می‌کنند اما در روز یازدهم اسفند بزرگترین مسئولیت مردم انتخاب خبرگان رهبری است که مردم بهمئی حضرت آیت الله ملک حسینی را انتخاب می‌کنند.

موحد در بخش دیگر سخنانش گفت: مجلس شورای اسلامی در راس تمام امور است من در دولت‌های مختلف حضور داشتم و خبر از چانه زنی های مجلس دارم.
وی گفت: پیشرفت حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ نتیجه رایزنی ها و پیگیری های موحد است.

موحددر ادامه  به معضلات حل شده توسط پیگیریهای خود اشاره کرد و گفت: برطرف شدن مشکلات برق پایدار در شهرستان، برطرف شدن مشکلات آب شهرستان، گرفتن حق آلایندگی برای این منطقه به کمک شهردار و مدیر کل مالیات و استان بخشی از این پیگیریها است.

وی به میزان آسفالت ها در روستاها و شهرها اشاره کرد و گفت: در آینده حرکت برای آغاز مینی پالایشگاه در شهرستان بهمئی با کمک بانک سپه آغاز میشود که زمینه اشتغال صدها نفر در این شهرستان اجرایی و عملی میشود.

وی همچنین به پیگیری مصوبات ورزشی در این شهرستان و اجرای چمن‌های مصنوعی فراوان و تحولی در ورزش شهرستان و حمایت همه جانبه از تیم فوتبال شاهین بهمئی تا رسیدند به اوج اشاره کرد.

موحد در پایان گفت: از حضور همه مردم نیروهای نظامی و انتظامی، شورای تامین، هیئت نظارت و هیئت اجرایی تقدیر و تشکر می‌کنم و از برادران طرفدار عدل هاشمی که به جمع ما پیوستند سپاسگزارمیکنم.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت