پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 19 دی 1396 ساعت 07:10:: شناسه خبر: 29731

ششمین جشنواره گل نرگس بهبهان در سطح ملی آغاز به کار می کند+ جزییات

ششمین جشنواره گل نرگس بهبهان از ۲۰ دی ماه هم زمان با برداشت گل از مزارع نرگس بهبهان در سطح ملی آغاز به کار می کند.

پایگاه خبری صدای جنوب:

بهبهان یکی از شهرستان های تاریخی با قدمت چند هزار ساله در خوزستان است که از آن به عنوان خاستگاه اصلی گل نرگس درایران یاد می شود و با برگزاری جشنواره بزرگ گل نرگس تا ششم بهمن ماه، میزبان گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود.
به گزارش صدای جنوب؛برای برگزاری این جشنواره بزرگ که از آن به عنوان مهمترین رویداد در حوزه منابع طبیعی خوزستان یاد می شود برنامه های مختلف فرهنگی و هنری تدارک دیده شده که در طول اجرای این جشنواره ملی اجرا می شود.
برگزاری کنسرت های شهرام و حافظ ناظری، آیین اهدای هشت هزار شاخه گل نرگس به آستان قدس رضوی، برپایی موزه و چاپ کتاب گنجینه میراث خوزستان، نشست پژوهشی باستان شناسی، و برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی با حضور هنرمندان مطرح کشور از جمله این برنامه ها است.
گشت گردشگری فیلم سازان برای اعضای خانه فیلم سازان کوتاه سینمای ایران، تفریح و بازی های آبی در دریاچه سد مارون و سایر برنامه های فرهنگی، هنری و تفریحی برای هرچه با شکوه تر برگزار شدن این جشنواره ملی در نظر گرفته شده است.
شایان ذکر است در ایام برگزاری این جشنواره هتل ها و مراکز اقامتی، سازمان های مردم نهاد و خانه ها و اماکن فرهنگی، تاریخی این شهرستان آماده پذیرایی از میهمانان و گردشگران داخلی و خارجی خواهند بود.ایرنا

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت