پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 08 مهر 1399 ساعت 13:07:: شناسه خبر: 85364

تذکر کتبی سید محمد موحد به وزیر راه و شهرسازی/تا کی مردم نجیب کهگیلویه و بویراحمد عزادار و داغدار باشند؟

ضروریست هرچه سریعتر نسبت به اتمام پروژه های نیمه تمام و ایمن سازی راه ها اقدام عاجل صورت پذیرد تا بیش از این شاهد حوادث تلخ پیاپی نباشیم

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موحد نماینده مردم کهگیلویه ،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی در تذکر کتبی به محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی خواستار اتمام و ایمن سازی پروژه های راه سازی در شهرستان های حوزه انتخابیه شد.

متن کامل تذکر نماینده مردم کهگیلویه بزرگ به وزیر راه و شهرسازی به شرح زیر است

:

جناب آقای دکتر اسلامی

وضعیت راههای شهرستانهای کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مناطق به گونه‌ای است که فرد را نه بلکه خانواده ها را قربانی خود می کند . آنچنان پروژه های راهسازی در حوزه انتخابیه اینجانب فرسایشی شده است که حتی چند کیلومتر راه نیز بعد از مدت‌ها به صورت خانوادگی قربانی می گیرد.

جناب آقای وزیر، تا کی باید به خاطر عدم توجه کافی و نگاه کارشناسی به پروژه‌ها مردم نجیب کهگیلویه و بویراحمد عزادار و داغدار باشند؟

هنوز مردم ما داغ جوانان و خانواده‌ها در حوادث متعدد قبلی از جمله محور سادات – چرام که یک خانواده ۷ نفره را به کام مرگ کشاند فراموش نکرده اند که باز هم بعلت عدم اتمام یک جاده کمتر از ۱۰ کیلومتر در محور(دهدشت-سوق-لنده )که سالهاست بطول انجامیده خانواده ای دیگر به صورت دسته جمعی پر پر شده اند.

ضروریست هرچه سریعتر نسبت به اتمام پروژه های نیمه تمام و ایمن سازی راه ها اقدام عاجل صورت پذیرد تا بیش از این شاهد حوادث تلخ پیاپی نباشیم

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت