پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 23 اردیبهشت 1400 ساعت 14:02:: شناسه خبر: 98163

مدیرانی که تعطیلی ندارند/روایت بازدید مدیرکل تعاون روستایی استان از مرکز خرید تضمینی گندم در دهدشت

در این بازدید ضمن بررسی میدانی فرآیند خرید گندم از کشاورزان، مسائل و مشکلات حوزه خرید گندم بررسی و تصمیمات لازم برای تسهیل در روند خرید گندم از کشاورزان با همکاری جهاد کشاورزی اتخاذ گردید.

صدای جنوب:

مدیرکل اداره تعاون روستایی کهگیلویه وبویراحمد همانند سال قبل سرکشی از مراکز خرید گندم را در اولویت کاری خود قرار داده و حتی تعطیلی عید سعید فطر ویسی را از سفر به شهرستان ها باز نداشته است.
از همین رو امروز قدرت الله ویسی ازمرکز خرید گندم درکهگیلویه
دیدار و با تقدیر ازمجموعه جهادکشاورزی شهرستان کهگیلویه و همکاری خوب کار شناسان مدیریت جهاد کشاورزی دربحث خرید گندم درسال جاری بدون هیچگونه حاشیه ای، قدردانی و تاکید کرد:تلاش کارشناسان جهاد کشاورزی که حاصل برنامه ریزی شایسته مهندس نریمانی مدیر جهادی این مدیریت است سبب شده که در فرایند خرید از اُفت زنی ،ذیحسابی،ثبت مشخصات کشاورزان تعامل وهمکاری ارزنده ای با تعاون روستایی صورت گیرد و ما هیچگونه دغدغه ای نداشته باشیم.
وی با بیان اینکه امیدواریم تا پایان برداشت این روند ادامه داشته باشد خاطر نشان کرد:رضایت کشاورزان برای ما اهمیت زیادی دارد.

قدرت الله ویسی با اشاره به اینکه سال‌های گذشته کشاورزان برای فروش گندم با مشکلاتی از قبیل هزینه حمل و سرگردانی در مراکز خرید شهرستان‌های همجوار مواجه بودند، گفت: با راه‌اندازی این مراکز گندم مازاد بر نیاز کشاورزان به صورت شبانه‌روز خرید می‌شود.

مهندس حکمت نریمانی نیز با تبریک عید سعید فطر بابیان اینکه در درسالی که نامگذاری شده، تولید، اشتعال زایی ورفع موانع سعی ما بر اینست که همانطوری مدیریت جهاد کشاورزی از مرحله کاشت تا برداشت دوش به دوش کشاورزان زحمت کش هست وظیفه داریم برای رسیدن به مرز خودکفایی محصولات کشاورزی درکشور وتامین قوت لایموت هموطنان تا حصول نتیجه نهایی و تولید محصول سالم و رساندن به دست مصرف کننده حفاظت و مراقبت نماییم.
نریمانی گفت:کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی از ساعت ۸صبح الی ساعت ۲۲ شب دربحث خرید گندم درکنار اداره تعاون روستایی واداره غله مشعول خرید محصول میباشند.

مدیر جهاد کشاورزی کهگیلویه گفت:اگرچه در سال زراعی میزان بارش در سطح شهرستان نسبت به سال قبل کاهش چشمگیری داشته است، اما پیش‌بینی می‌شود بیشتر محصول برداشت شده توسط کشاورزان تحویل مراکز خرید شود.
نریمانی ازمدیرکل تعاون روستایی استان خواست نسبت به حمل به موقع گندم های خریداری شده به سیلواقدامات لازم انجام شود تا خسارات ناشی ازبارندگی های احتمالی به حداقل برسد ومشکلی بوجودنیاید.
وی همچنین بر ضرورت حمایت ازکشاورزان تحویل دهنده گندم اظهارکرد:ضمن تکریم این قشر زحمت کش باید هزینه بهای گندم تحویلی درکوتاهترین زمان ممکن به حساب انان واریز شود.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت