پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 26 آبان 1401 ساعت 22:08:: شناسه خبر: 127851

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه:

راهبرد نظام مردمی کردن امنیت است/۱۶۳نشست جهاد تبیین برگزار شد/خبرنگاران افسران جنگ نرم هستند

نشست هم اندیشی خبرنگاران کهگیلویه با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد

صدای جنوب:

نشست هم اندیشی خبرنگاران کهگیلویه با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد

به گزارش صدای جنوب، سرهنگ علی اصغر پور بهشت افزود: ۸۴ عنوان برنامه در هفته بسیج در این شهرستان اجرا می شود.
وی عطرافشانی وغبارروبی گلزارشهدا، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا ، برگزاری اردوهای جهادی عمرانی، پزشکی در مناطق کمتربرخوردار و برخی مدارس، برگزاری ۳۰ یادواره شهدا و همایش «نمایش اقتدار» در ۵ آذرماه را از جمله این برنامه‌ها عنوان کرد.

پوربهشت با اشاره به فعالیت‌های بسیج، ابراز داشت: بسیج در همه حوزه‌ها از جمله علمی، فرهنگ، سیاست، دیپلماسی، امنیت و غیره نقش آفرین بوده و بسیج را با تفکر بسیجی که برگرفته از اندیشه‌های انقلاب اسلامی است، می‌شناسیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه خبرنگاران افسران جنگ نرم هستند گفت: رسالت مهم خبرنگاران اطلاع رسانی است و جمهوری اسلامی به عنوان مردمی‌ترین نظام جهان نیازمند روایت درست خبرنگاران از بیان واقعیت میدانی برای مردم است.

پور بهشت با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، بیان داشت: اصل بیانیه گام دوم انقلاب تبیین درست شرایط کشور بوده و آن یکی از وظایف مهم خبرنگاران است.

وی بسیج را از برکات نظام جمهوری اسلامی خواند و تصریح کرد: راهبرد نظام این است که امنیت در دست مردم باشد.

پور بهشت با اشاره به اقدامات بسیج در حوزه آبرسانی در مناطق محروم گفت: ۴۳ مورد پروژه آبرسانی با کمک ستاد اجرایی فرمان امام و آبفا در شهرستان برنامه ریزی شده که ۱۹ مورد به بهره‌برداری رسیده و ۲۴ مورد در دست اقدام است.

وی افزود: این پروژه‌ها اعتباری ۸۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی دارد.

پور بهشت بیان داشت: سپاه ناحیه کهگیلویه برای تجهیز آزمایشگاه‌ها و کمک به پژوهش سراهای دانش آموزی ۲۴۰ میلیون تومان، کمک به ساخت ۲۰۰ مورد سرویس بهداشتی ۴۰۰ میلیون تومان، قریب به ۳۰۰ مورد گازکشی برای مسکن محرومین با اعتباری بالغ بر ۴۵۰ میلیون و اهدای ۱۳۵۰ بسته نوشته افزاری برای دانش آموزان کم بضاعت هزینه کرده که این خدمات توسط ۲۱۷ گروه جهادی انجام شد.

وی همچنین از پرداخت ۶۷ وام اشتغال زایی به مبلغ ۳ میلیارد و ۶۷۰ میلیون تومان توسط ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه خبر داد.
پوربهشت تاکید کرد ۱۱۴فقره جهیزیه نیز در همین مدت اهداشد.
وی از فعال شدن کانون بسیج کشاورزی درتعامل باحهاد کشاورزی ومنابع طبیعی خبرداد.
پوربهشت جهاد تبیین را ضرورت و عامل آگاهی مردم دانست و گفت: در اغتشاشات اخیر که با هجمه رسانه ای غرب تحت عنوان جنگ رسانه بر نظام ماتحمیل شده بیش از۱۶۳برنامه درراستای جهاد تبیین برای اقشار مختلف مردم برگزار که بازتاب خوبی داشته اند.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت