پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 25 اردیبهشت 1403 ساعت 12:02:: شناسه خبر: 146203

نباید واحد تولیدی به خاطر بدهی تعطیل شود

سخنگوی قوه قضاییه در یاسوج بر روند تولید و اشتغال در شهرک های صنعتی تاکید کرد.

به گزارش  صدای جنوب  سخنگوی قوه قضایه از سه کارخانه در شهرک های صنعتی یاسوج بازدید و به روند تولید و ایجاد اشتغال جوانان تاکید کرد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه تاکید کرد شعار محوری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب مبنی بر “جهش تولید با مشارکت مردم” را یاداور شد و گفت: اجازه نخواهیم داد در روند رسیدگی ها و نظارت دستگاه قضایی واحد تولیدی و کارخانه ای به خاطر بدهی و وام های دریافتی تعطیل شود.
تاکید بر روند تولید و اشتغال در شهرک های صنعتی

اصغر جهانگیر در بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی یاسوج اظهار کرد: باید سعی کنیم که با هماهنگی و تعامل بیشتر بین مجموعه دولت، بخش خصوصی و مردم زمینه تحقق شعار امسال را فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: دستگاه قضایی و معاونت پیگشیری از وقوع جرم یکی از وظایف و رسالت های اصلی اش ایجاد هماهنگی های و نظارت بر حسن اجرای قوانین به ویژه در حوزه کسب و کار است.

جهانگیر یادآور شد: یکی از وظایف دبیرخانه شورای عالی از وقوع جرم قوه قضائیه تقسیم کار ملی در حوزه کسب و کارها و تولید است.

وی گفت: جاهایی هم که گزارش هایی از برخی کم کاری ها و یا کوتاهی در اجرای قوانین دریافت شود و یا موانعی ایجاد می کنند اقدام های پیشگیریانه را انجام می دهیم و از دستگاه هیا خاطی نیز مطالبه گری می کنیم و بر اساس روال قانونی اگر جایی کوتاهی صورت گرفته باشد برخورد قانونی خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: در حال حاضر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان حدود ۲۱ شهرک صنعتی مصوب وجود دارد و ۱۳ شهرک در حال واگذاری زمین و یا حق انتفاع داریم و میزان اشتغالزایی کل واحدهای صنعتی پنج هزار و ۶۵۹ نفر است.

سید صدرا درست افزود: زیرساخت های لازم برای فعالیت و حضور سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در حوزه های مختلف و در ۱۳ شهرک و نواحی صنعتی در این استان فراهم است.

وی تصریح کرد: رویکرد دولت مردمی سیزدهم تعامل مثبت و حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذاران  در راستای تحقق جهش تولید است و استان کهگیلویه وبویراحمد ظرفیت های متنوع در بخش های مختلف برای سرمایه گذاری دارد و مسئولان استانی به ویژه سید علی احمد زاده همواره بر رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران و ایجاد زمینه مناسب برای حمایت از تولید تاکید دارند.

در این نشست صنعتگران کهگیلویه و بویراحمد مشکلات و موانع این صنعت را بیان می کنند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت