پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 03 آبان 1396 ساعت 15:08:: شناسه خبر: 25388

رفتارهای پادگانی احمدی ادامه دارد/حضور وغیاب مدیران در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ابتدای نشست کارگروه رونق و اشتغال ،اقدام به حضور و غیاب مدیران کرد.

پایگاه خبری صدای جنوب :

بعد از ظهر امروز بیست و دومین نشست کارگروه تولید و رفع موانع تولید با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و سایر اعضای اینکارگروه برگزار شد.

در ادامه رفتارهای پادگانی احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، در ابتدای این نشست اقدام به حضور و غیاب مدیران شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد دلیل عدم حضور برخی مدیران از جمله امور مالیاتی را در نشست گذشته کارگروهخواستار شد که عدم ارسال دعوت نامه به این اداره کل دلیل مطرح شده توسط مدیرکل امور مالیاتی بود که استاندار در جواب گفت: چطور دعوت نامه به همه رسیده و تنها به شما نرسیده است.

وی نیز لیست دستگاه‌های غایب نشست گذشته کار گروه را اعلام کرد و با بیان اینکه شرکت مدیرعامل و مدیرکل شرکت توزیع نیروی برق غایبان این نشست هستند که با هماهنگی با ما معاونین در جلسه حضور پیدا کرده‌اند.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مدیران‌کل دستگاه‌های استان ملزم هستند در جلساتی که به ریاست استاندار برگزار می‌شود حضور پیدا کنند.

احمدی در ادامه خواستار ارائه آمار و اطلاعات بانک آینده شد که مدیرعامل این بانک گفت ارائه هرگونه آمار و اطلاعات در زمینه تسهیلات بانکی تنها با هماهنگی بانک مرکزی مقدور است.

احمدی در واکنش به این موضوع گفت: تمام ادارات دولتی و نهادهایی که در این بانک سپرده دارند سپردهای خود را از این بانک خارج کنند.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت