پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 16 دی 1396 ساعت 20:10:: شناسه خبر: 29667

بخشدارسرفاریاب خبرداد:

اورژانس بین جاده ای سادات وپای بست افتتاح وابرسانی رودخانه سادات دردهه فجرکلنگ زنی خواهندشد

امروزصبح بخشدارسرفاریاب به همراه رئیس شبکه بهداشت شهرستان چرام وجمعی ازمسئولین ازمنطقه سادات بازدیدکردند.

پایگاه خبری صدای جنوب:

در بازدید بخشدار سرفاریاب و تعدادی از مدیران شهرستان چرام از منطقه سادات عنوان شد :
اورژانس ۱۱۵ پای بست و سادات در دهه فحر افتتاح خواهند شد
آبرسانی رودخانه سادات در دهه فجر کلنگ زنی خواهد شد
صبح امروز بخشدار سرفاریاب به اتفاق مدیران شبکه بهداشت و درمان و نیز آب و فاضلاب روستایی چرام و مسعول پاسگاه منابع طبیعی بخش سرفاریاب علیرغم بارش های گهگاهی برف و باران از منطقه سادات بازدید نمودند.
آتش سودا ضمن تشکر از مدیرانی که دغدغه خدمت رسانی به مردم بخش سرفاریاب را دارند و در چنین شرایط جوی ایشان را همراهی کردند هدف از این بازدید را چنین ذکر کرد :
با پیگیریهای مداوم و با حسن نیت و حسن توجه مسعولین محترم دانشگاه علوم پزشکی استان و مدیران شهرستان و نیر فوریتهای پزشکی استان به یاری خدا اورژانس سادات تصویب شد و امروز به منظور تهیه و تامین فضای فیزیکی لازم جهت استقرار پایگاه اورژانس جاده ای سادات دوستان را زحمت دادیم و قطعه زمین لازم از طرف خیرین اهدا و صورتجلسه گردید تا به احتمال زیا در دهه فجر امسال شاهد استقرار و افتتاح اورژانس جاده ای سادات باشیم.
رییس شورای اداری بخش سرفاریاب عنوان کرد: عبور جاده پر تردد باغچه سادات که بعنوان کریدر جنوب استان و استانهای جنوبی به شمال استان نقش مهمی در حمل و نقل جاده ای استان ایفا کرده و عبور روزانه ۵۰۰۰ خودرو از این مسیر ، تعداد زیاد تصادفات این محور ، گردشگر پذیر بودن منطقه ، زیارتی بودن ، خوش آب و هوا بودن و نیز امنیت بالای مسیر را از دلایل اصلی برای استقرار اورژانس جاده ای در این محور برشمرد و افزود علاوه بر استقرار اورژانس جاده ای سادات الحمدالله ساختمان اورژانس ۱۱۵ پای بست نیز تکمیل سده و در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.
نماینده عالی دولت در بخش سرفاریاب همچنین با تشکر از مدیرعامل و مجموعه همکارانش در شرکت آب و فاضلاب استان و شهرستان گفت :
پس از سه سال پیگیری و رایزنی به لطف خدا و همت دوستان پیمانکار آبرسانی به روستای زیبا و گردشگری رودخانه سادات ( داورپناه ) انتخاب شده و امروز از مسیر انتقال ، شبکه داخلی ، چشمه ( منبع ) تامین آب و محل احداث مخزن ذخیره بازدیدی داشتیم تا به یاری خدا پیمانکار محترم نسبت به تجهیز کارگاه اقدام نماید و در دهه فجر شاهد کلنگ زنی رسمی این پروژه مهم و حیاتی باشیم.

.رئیس شبکه بهداشت چرام در حاشیه بازدیدازمرکزبهداشتی ودرمانی سادات امام زاده علی (ع) گفت : امیدواریم با توجه به خدمات شایسته دانشگاه علوم‌پزشکی وتلاش های بخشدارسرفاریاب به سادات شاهد ارتقا رو به رشد شاخص های بهداشتی و درمانی در این روستا باشیم.
جعفری افزود: حضور پزشک و وجود تجهیزات و کار آزمایشگاهی درهفته ازنمونه کارهای انجام شده دراین روستامی باشد.
وی با اشاره به پر تردد بودن محور باغچه سادات از بخش بهداشت سادات خواست: نسبت به نظارت بیشتر بر غذا خوری و رستوران های بین راهی در سادات اقدام نمایند .
رئیس شبکه بهداشت چرام گفت : مراکز بهداشتی و درمانی منطقه سادات مورد پایش و بررسی قرار گرفت و مقرر شد مسائل و مشکلات این بخش در اسرع وقت حل گردد.
وی اظهار کرد: بااستقرارپزشک درسادات طرح دهگردشی به طورکامل انجام می گرددومشکلی دراین زمینه وجودندارد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی