پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 21 بهمن 1397 ساعت 22:11:: شناسه خبر: 50627

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد:

راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن نماد عزت خواهی و استقلال طلبی ایران اسلامی است

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت:راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن نماد عزت خواهی و استقلال طلبی ایران اسلامی است.

پایگاه خبری صدای جنوب:

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد یا بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد عزت خواهی و استقلال ایران اسلامی است، از همه مردم به ویژه بیمه شدگان ، کارفرمایان و کارکنان سازمان تامین اجتماعی برای حضور گسترده و باشکوه در این راهپیمایی دعوت به عمل آورد .

به گزارش صدای جنوب،عباس نورمحمدی اظهار داشت : چهل سال از پیروزی تاریخی و باشکوه انقلاب اسلامی سپری شده است و در این چهل سال علی رغم دشمنی و اقدامات دشمنان ایران و اسلام ، راه خود را در مسیر کمال طی کرده و اقتدار خود را بیش از پیش به رخ جهانیان کشیده است .
وی افزود: مانع تراشی ها و تحریم های دشمنان و بدخواهان نه تنها از اراده ملت بزرگ ایران ذره ای نکاست ، بلکه عزم آنان را برای ادامه راه امام ( ره) و شهیدان و تحقق آرمان های والای انقلاب جزم تر کرد .
مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود : افزایش فشارها و هجمه های دشمنان و توسل آنها به انواع حربه ها به منظور ضربه به انقلاب اسلامی و ملت ایران ، نشانه آن است که این انقلاب در مسیر صحیح خود ، امید دشمنان را به یاس تبدیل کرده و اتحاد و یکپارچگی و پافشاری مردم بر آرمان های انقلاب ، همه نقشه های آنان را برای دلسردی و دست کشیدن ملت مسلمان و استقلال طلب ایران از آرمان های انقلابی خویش نقش بر آب کرده است .
مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از همه اقشار و هم استانی ها به ویژه بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی و کارکنان این سازمان برای حضور گسترده در راهپیمایی باشکوه ۲۲بهمن دعوت به عمل آورد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال