پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 25 اسفند 1397 ساعت 10:12:: شناسه خبر: 52886

اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان موفق به کسب رتبه برتر و دریافت لوح سپاس در زمینه حقوق شهروندی شد

اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد موفق به کسب رتبه برتر و دریافت لوح سپاس در زمینه حقوق شهروندی شد

پایگاه خبری صدای جنوب:

اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد موفق به کسب رتبه برتر و دریافت لوح سپاس در زمینه حقوق شهروندی شد.

به گزارش اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد ، همزمان با سالروز صدور منشور حقوق شهروندی و در راستای تجلیل از دستگاه‌های اجرایی برتر در زمینه حقوق شهروندی، دستگاههای برتر در این زمینه معرفی شدند که اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد نیز حائز رتبه برتر در بین دستگاه‌های اجرایی استان شد و لوح سپاس این جشنواره را دریافت کرد.

در این لوح که به امضای دکتر احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد می‌باشد، ضمن قدردانی از تلاش‌های همکاران در زمینه حقوق شهروندی آمده است: “در بازرسی از برنامه های صیانت از حقوق شهروندی ، عفاف و حجاب در میان سازمانها،ادارات، نهادهای انقلاب اسلامی استان در سال ۱۳۹۶ آن سازمان به عنوان دستگاه اجرایی برتر شناخته شده است و لوح تقدیر به پاس قدردانی از تلاشها و زحمات اهداء می گردد.

شایان ذکر است این لوح به مناسبت اقدامات ارزشمند اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه عفاف و حجاب و اجرای منشور حقوق شهروندی اعطا گردیده است.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال