پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 22 فروردین 1398 ساعت 13:01:: شناسه خبر: 54351

مدیر کل نوسازی مدارس استان خبر داد:

احداث ۱۰ مدرسه در قالب ۷۴ کلاس درس در شهرستان بویراحمد در سال ۱۳۹۸

مدیدارمدیر آموزش و پرورش بویراحمد با مدیر کل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد

مدیر آموزش  و پرورش شهرستان بویراحمد به همراه معاون پشتیبانی و جمعی از همکاران در فضایی صمیمانه با مهندس مهرابی مدیر کل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد و همکاران اداره کل دیدار کردند.
به گزارش  عصر نیر به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان، حسن زاده مدیر آموزش و پرورش بویراحمد در این دیدار عیدانه، ضمن تبریک سال نو و تقدیر و تشکر از تلاشها و همکاری مجموعه اداره کل نوسازی مدارس استان در سال ۱۳۹۷ ، گزارشی از وضع موجود مدارس بویراحمد را ارائه داد و اظهار امیدواری کرد که در سال جدید شاهد موفقیت های هرچه بیشتر مجموعه آموزشی در عرصه خدمتگزاری به جامعه فرهنگی باشیم.
مدیر کل نوسازی مدارس استان ضمن اظهار خرسندی از این دیدار، خدمت به دانش آموزان و جامعه فرهنگی را یک عبادت دانست و گفت: برخورداری از فضاهای آموزشی مناسب حق بدیهی همه دانش آموزان می باشد و ترغیب و حمایت خیرین مدرسه ساز در توجه ویژه به مدارس از اولویت های کاری اداره کل نوسازی می باشد.

جهان مهرابی از احداث تعداد ۱۰ باب فضای آموزشی در شهرستان بویراحمد خبر داد و گفت: از ابتدای سال ۱۳۹۸ عملیات اجرایی ۱۰ باب فضای آموزشی در قالب ۷۴ کلاس درس در حومه مرکزی شهرستان بویراحمد به لحاظ ضرورت و مهاجر پذیر بودن این شهرستان آغاز می شود.
مهرابی مشخصات این فضاهای آموزشی را تعداد دو باب فضای آموزشی مجتمع امام علی(ع) در شهریاسوج با ۲۱ کلاس درس، تکمیل مجتمع آموزشی بلهزار با ۲۲ کلاس درس، احداث مدرسه ابتدایی مادوان با ۱۲ کلاس درس، احداث مدرسه ابتدایی آبگرمک نقاره خانه با یک کلاس درس، مدرسه ابتدایی پشت گر سرآبتاوه با ۹ کلاس درس،مدرسه ابتدایی چات باریک دشت روم با ۲ کلاس درس، مدرسه ابتدایی شهید آذرگون دشتروم با ۲ کلاس درس، مدرسه ابتدایی پنبه زاری چنارستان با ۲ کلاس درس و تکمیل مدرسه ابتدایی پازنان سپیدار با ۳ کلاس درس نام برد

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت