پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 21 آذر 1398 ساعت 20:09:: شناسه خبر: 63908

یادواره ۶۵ شهید بخش چاروسا برگزار شد

فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره ۶۵ شهید بخش چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه اظهارداشت: انقلاب جمهوری اسلامی ایران ۴۰ سال است و همچنان مقتدر پابرجاست.

صدای جنوب:

با حضور فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادواره ۶۵ شهید والامقام بخش چاروسا در شهر قلعه رئیسی مرکز این بخش برگزار شد.

عظیم ابراهیم پور، فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره ۶۵ شهید بخش چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه افزود: انقلاب جمهوری اسلامی ایران ۴۰ سال است و همچنان مقتدر پابرجاست.

وی اظهار کرد: با وجود اینکه ۳۶ کشور دنیا به مل حمله کردند و انواع فتنه علیه نظام به ما تحمیل شد اما به برکت شهیدان و جانبازان انقلاب پابرجاست.

وی اظهار کرد: هدف دشمن شکاف نظام بود و تدبیر مقام معظم رهبری این نظام را محکم تر از قبل کرد.

همچنین”حجت الاسلام اسماعیل صلواتی”، امام جمعه شهر قلعه رئیسی نیز در این یادواره گفت: شهدا به مقام “عند ربهم یرزقون” رسیدند و آنها نزد خدا عزیز هستند چون نزد حسین بن علی (ع)عزیز شدند.

وی از ولایت محوری، احیای ارزش های دینی و حاکم شدن دین خدا در عالم هستی به عنوان بخشی از اهداف شهدا نام برد و بیان کرد: شهدا برای حمایت از انقلاب جان خود را تقدیم کردند و ما هر چه داریم مدیون خانواده های شهدا هستیم.

وی بیان کرد: مردم بخش چاروسا در حمایت از انقلاب چیزی کم نگذاشتند اما همچنان در فقر و محرومیت به سر می برند.

حجت الاسلام صلواتی با توجه به جمعیت حدود ۲۱ هزار نفری این بخش گفت: حدود ۱۰ هزار نفر مردم این منطقه تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند، مردم کلید مشکلاتشان را در تفکر بسیج و سپاه جستجو می کنند.

صلواتی خواستار محرومیت زدایی و اشتغال جوانان این منطقه و توانمندسازی بخش چاروسا از قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد.ایسنا

برچسب ها:

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت