پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 12 شهریور 1399 ساعت 15:06:: شناسه خبر: 83756

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد مشارکت ۲٫۳ میلیارد تومانی مردم کهگیلویه و بویراحمد در طرح اطعام حسینی/رزمایش ایران همدل در قالب طرح اطعام حسینی هم‌زمان با سراسر کشور تا پایان ماه صفر در استان ادامه دارد

نیکوکاران می‌توانند با اهداء نذورات و کمک‌های نقدی خود از طریق کد دستوری #۰۷۴*۸۸۷۷* و یا واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۵۳۱ جهت کمک به رفع مشکلات معیشتی و ضروری نیازمندان اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار  صدای جنوب از یاسوج قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرحله دوم رزمایش ایران همدل در قالب طرح اطعام حسینی هم‌زمان با سراسر کشور از عید غدیرخم آغاز و تا پایان ماه صفر در استان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه کمک به نیازمندان وظیفه ذاتی کمیته امداد است، افزود: از ابتدای آغاز طرح اطعام حسینی در کهگیلویه و بویراحمد مردم خیر و نیکوکار استان دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان مشارکت داشته‌اند.

مبشری تصریح کرد: در این زمینه ۶۹ هزار و ۴۳۲ پرس غذای گرم بااعتبار یک میلیارد و ۲۰۶ میلیون تومان پخت و بین نیازمندان استان توزیع‌شده است.

وی به اهداء بسته‌های غذای خشک به خانواده‌های نیازمند اشاره و بیان کرد: با آغاز مرحله دوم رزمایش ایران همدل و طرح اطعام حسینی ۹۵۱۷ بسته غذایی با مشارکت خیران نیکوکار تهیه و به خانواده‌های نیازمند اهداء شد.

مبشری تصریح کرد: علاوه بر توزیع غذای گرم و بسته‌های غذایی بین خانواده‌های نیازمند، مردم نیکوکار استان ۴۶۲ میلیون تومان به‌صورت نقد و کالا نیز به خانواده‌های نیازمند کمک کرده‌اند.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ضمن دعوت از مردم و خیران نیک‌اندیش جهت مشارکت در مرحله دوم رزمایش ایران همدل در قالب طرح اطعام حسینی، گفت: نیکوکاران می‌توانند با اهداء نذورات و کمک‌های نقدی خود از طریق کد دستوری #۰۷۴*۸۸۷۷* و یا واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۵۳۱ جهت کمک به رفع مشکلات معیشتی و ضروری نیازمندان اقدام کنند.

مبشری با اشاره به اینکه به دلیل مشکلات معیشتی تعداد نیازمندان استان به‌خصوص در ایام شیوع بیماری کرونا بیشتر شده است که این موضوع تعامل و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی استان را برای یاری نیازمندان می‌طلبد، افزود: از مردم خیر و نیکوکار استان دعوت می‌کنیم تا با مشارکت در طرح اطعام حسینی همچون گذشته یاریگر نیازمندان باشند.

**ربیعی**

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت