پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 29 آبان 1399 ساعت 19:08:: شناسه خبر: 88509

تشریح محدودیت‌های ترافیکی در کهگیلویه و بویراحمد/جریمه یک میلیونی هدیه به متمردین

رئیس پلیس‌راه استان کهگیلویه و بویراحمد جزئیاتی از طرح محدودیت ترافیکی در استان را اعلام کرد.

سرهنگ بهنام ویسی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار  صدای جنوب  در یاسوج با اشاره به جزئیات طرح کنترل ورود و خروج خودروها بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا اظهار کرد: فردا جزئیات طرح اعلام خواهد شد.

این مسوول در ادامه با اشاره به محدودیت‌هایی که از روز شنبه اعمال می‌شود و جزئیات آن متعاقبا اعلام خواهد شد افزود: از فردا فقط در مرکز استان در ورودی و خروجی یاسوج از ساعت ۱۰ صبح محدودیت‌هایی برای پلاک‌های بومی و غیر بومی شروع می‌شود.

رئیس پلیس‌راه استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: از فردا تردد در بین شهرستان‌های قرمز جریمه یک میلیون تومانی دارد یعنی اگر خودرویی از شهرستان قرمز به شهرستان قرمز ورود پیدا کرد جریمه یک میلیون تومانی می‌شود و شهرستان‌هایی که وضعیت نارنجی دارند اگر به شهرستان قرمز وارد شوند ۵۰۰ هزار تومان جریمه می شوند.

وی گفت: این جریمه‌ها تنها برای بازدارندگی است و اگر خودرویی تمرد کرد جریمه می‌شود و در صورت بازگشت به مبدا جریمه نخواهند شد.

وی در پاسخ به این سوال که برای مثال اگر کسی بخواهد از یاسوج به گچساران تردد کند و باید از استان فارس عبور کند چه جریمه‌ای شامل خواهد شد افزود: محدودیت شهر به شهر است و استان به استان نیست.

ویسی‌پور به هفته ایمنی که از ۲۴ تا ۳۰ آبان است و برنامه‌های این هفته اشاره کرد و گفت: امروز روز ایمنی موتورسواران قانون‌مند بود که در چرام اجرا شد و تعدادی کلاه ایمنی بین موتورسواران قانون‌مند توزیع گردید و در روزهای آینده نیز برنامه‌های دیگری اجرا می‌شود.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت