پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 30 آبان 1399 ساعت 23:08:: شناسه خبر: 88571

تعطیلی مراکز شماره‌گذاری و دفاتر تعویض پلاک شهرستان‌های قرمز

اشاره: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های بینندگان صدای جنوب است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.
بینندگان صدای جنوب می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند.

تعطیلی مراکز شماره‌گذاری و دفاتر تعویض پلاک شهرستان‌های قرمز

سرهنگ محمد رضا محمدی، اظهار کرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و با تصویب ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک شهرستان های دارای وضعیت قرمز تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

وی خاطرنشان کرد: آران و بیدگل، اردستان، اصفهان، تیران و کرون، خمینی شهر، شهرضا، فریدون، فلاورجان، کاشان، گلپایگان، لنجان، مبارکه، نائین و نطنز شهرهای دارای وضعیت قرمز در استان اصفهان هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از پلیس راهور استان اصفهان، رئیس پلیس راهور استان از شهروندان شهرهای در وضعیت قرمز خواست به مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک مراجعه کنند و گفت: اگر نتوانیم محدودیت ها و قرنطینه را تحمل بکنیم باید داغ عزیزان و هموطنانمان را تحمل کنیم.

سرهنگ محمدی همچنین با اشاره به اجرای ممنوعیت های ترافیکی اخیر در سطح استان، گفت: مامورین پلیس به واسطه مسئولیتی که در ارائه خدمت در حوزه های مختلف خدماتی دارند، خود و خانواده هایشان شدیداً در معرض ویروس کرونا هستند.

وی با بیان اینکه در ماموریت های پلیسی، نه تنها امکان دور کاری وجود ندارد بلکه کارکنان‌ پلیس این روزها در آماده باش کامل، و مجبور به کار مضاعف هستند، خواستار همکاری شهروندان در اجرای ممنوعیت های ترافیکی و مراعات حال این‌ روزهای کادر درمان و خادمین مردم در نیروی پلیس شد

منبع ایسنا

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت