پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 16 دی 1399 ساعت 15:10:: شناسه خبر: 91507

حضور خبرنگاران استان در میدان تیر

اشاره: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های بینندگان صدای جنوب است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.
بینندگان صدای جنوب می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند.

اصحاب رسانه شهر یاسوج با حضور در میدان تیر، آمادگی خود در تیراندازی را محک زدند

خبرنگاران شهر یاسوج دست به اسلحه شدند+ تصاویر

اصحاب رسانه شهر یاسوج با حضور در میدان تیر، آمادگی خود در تیراندازی را محک زدند.

به گزارش . خبر نگار صدای جنوب سید فرشاد رجائی فر، مدیر کانون بسیج رسانه شهر یاسوج با اعلام این خبر افزود: در ابتدای این میدان تیر، خبرنگاران شهر یاسوج با گرامیداشت سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، با آرمان های این قهرمان ملی تجدید پیمان کردند.

وی افزود: این میدان تیر با حضور مسئول بسیج رسانه استان، خبرنگاران مطبوعات، خبرگزاری ها، پایگاه های خبری وخبرنگاران صداوسیمای استان برگزار شد که مورد استقبال بسیجیان عرصه رسانه قرار گرفت.

مسئول کانون بسیج رسانه شهر یاسوج هدف از اجرای این دوره آموزشی را افزایش اطلاعات و مهارت این بسیجیان درخصوص تجهیزات نظامی و تیراندازی عنوان کرد.

وی با بیان اینکه ۴۰ نفر از خبرنگاران رسانه های مختلف شهر یاسوج در این دوره آموزشی شرکت کردند، تاکید کرد: کانون بسیج رسانه شهر یاسوج در طول سال برنامه های آموزشی و فرهنگی مختلفی را برای اصحاب محترم رسانه مرکز استان برگزار می نماید.

وی اضافه کرد: زریر حجتی از ( پایگاه خبری بندیر نیوز)، مهدی مرادی(پایگاه اطلاع رسانی تابناک) ،سرکار خانم مریم قربانی( روزنامه ابتکار)، راضیه آرچین (خبرگزاری علم و فناوری)، مرضیه جوشن(خبرگزاری دفاع مقدس) و جواد عالی منش ازخبرگزاری صداوسیمای استان رتبه های برتر میدان تیر را کسب کردند که از طرف این کانون مورد تقدیر قرار می گیرند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت