پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 08 بهمن 1399 ساعت 21:11:: شناسه خبر: 92652

عذر خواهی فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه از مردم دیشموک

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه ازاتفاقات دیشموک عذر خواهی و برپیگیری موضوع تاکیدکرد.

به گزارش صدای جنوب به نقل از  پایگاه خبری پلیس استان کهکیلویه و بویراحمد ، سرهنگ جهان دیماز در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی حضور نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی در ساعت ۱۶۰۰ روز دوشنبه مورخه ۰۶/۱۱/۹۹ در بخش دیشموک و درخواست مسولین مربوطه به واسطه بیم انتشار ویروس کرونا و انتظام بخشی و متفرق نمودن جمعیت، مامورین انتظامی بخش مذکور در محل حاضر شدند.

   وی افزود: ماموران انتظامی با حضور در محل مشاهده کردند تعدادی زیادی از مردم بواسطه حل مشکلات خود در یک مکان بسته تجمع و بیم آن می رفت که بخاطر شیوع ویروس کرونا مشکلاتی برای آنها بوجود آید که در این رابطه یکی از ماموران جهت پیشگیری از ازدحام جمعیت و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، مردم را به بیرون از محوطه هدایت نمود.
این مقام انتظامی مسئول با عذر خواهی از مردم شریف دیشموک افزود: متاسفانه مامور مذکور رفتار مناسبی نداشته و ناجا هیچگونه اقدام و رفتاری خارج از نزاکت را از نیروهای تحت امرخود نمی پذیرد. لذا موضوع توسط بازرسی نیروی انتظامی استان بصورت ویژه در حال رسیدگی است وقطعا با هرگونه رفتار خلاف، و ناشایست در چارچوب مقررات برخورد خواهد شد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت