پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 28 اردیبهشت 1403 ساعت 23:02:: شناسه خبر: 146313

با حضور منتخب بویراحمد، دنا ومارگون در مجلس شورای اسلامی/

مشکلات حوزه تنگ سرخ ، وزگ و قلات مورد بررسی قرار گرفت

با استقبال گرم مردمی ، منتخب بویراحمد دنا مارگون در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در بازدید از روستاههای حوزه تنگ سرخ ، وزگ و قلات مسایل و مشکلات این مناطق ررا از نزدیک مورد بررسی قرار داد .

صدای جنوب:

با استقبال گرم مردمی ، منتخب بویراحمد دنا مارگون در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در بازدید از روستاههای حوزه تنگ سرخ ، وزگ و قلات مسایل و مشکلات این مناطق ررا از نزدیک مورد بررسی قرار داد .

محمد بهرامی در جمع صمیمی مردم این مناطق اظهار داشت : خدا رحمت کند،مرحوم  آیت الله ملک حسینی را که علاقه زیادی به این منطقه داشتند که عمده علایق بنا به سرمایه های انسانی بالای این منطقه است .

بهرامی اضافه کرد : در برخی مناطق وقتی حضور پیدا می کنیم به آرامش می رسیم و این مناطق از همان اماکنی است که به ما آرامش می دهد انشالله این برادری و صداقت تداوم داشته باشد امیدوار به حفظ برادری و همبستگی هستیم.

وی به حمایت بی دریغ و فداکارانه مردم این مناطق در انتخابات از جریان راه روشن فردا اشاره کرد و گفت : تنگ سرخ ، گنجگون ، پریکدان از پایگاههای اصلی حمایت از بنده بودند که خیلی حمایت کردند و ما امیدوار هستیم که شرمنده شما نشویم .

منتخب بویراحمد دنا مارگون در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود : مسئولینی هم بودند که دلسوز نبودند و دوست نداشتند کاری برای مردم انجام دهند ولی باید توجه داشته باشیم که برای مدیر جسارت و‌استقامت ها در دفاع از حقوق مردم لازم است.

محمد بهرامی در ادامه با تاکید بر اینکه جریانراه روشن فردا متعلق به همه مردم است بیان کرد: این جریان مردمی است وامدار هیج‌ جریان سیاسی یا قومیتی نیست مردم همه رای دادند ‌و اعتماد کردند که تغییر ایجاد شود پاسخ دادن به همه تلفن ها امکان پذیر نیست در برخی اوقات نیاز است که مردم کمک کنند .

بهرامی اضافه کرد: واقعا مردم به مسئولیت خودشان در همین انتخابات بخوبی عمل کردند من در تهران بارها گفتم که مردم در بویراحمد آبروی نظام شدند و الان نوبت شما است باید کمک کنید که مردم ناامید نشوند .

وی ادامه داد : در مرکز خواهش کردم که از اصولگرا و اصلاح طلب دست بردارید اجازه ندهید به اعتقاد مردم خدشه ای وارد شود از مسئولین درخواست داریم که کنار مردم باشند اگر غیر از این بود به مردم واگذار می کنیم و آنها هم نشان دادند که خوب عمل می کنند و مردم کمک کنند ما برنده صلح در استان باشیم

منتخب بویراحمد دنا مارگون در مجلس شورای اسلامی در ادامه به مشکلات منطقه اشاره کرد و اظهار داشت : مشکل اصلی این منطقه سد است برای سد برنامه داریم گلایه داریم که سد به درستی جانمایی نشده است از همکاری شما و مدیران تقدیر می کنیم انتظار داریم حقوق مردم رعایت شود چون همه سرمایه مردم همین است و حق مسلم شما است ما هم امیدواریم هر چه زودتر سد راه بیفتد قطعا فواید سد باید به همین مردم برسد .

محمد بهرامی تصریح کرد: مردم اعتقاد دارند باید عدالت بین همه رعایت شود در برخی مناطق مردم شاکی هستند می دانیم که شکایت آن‌ها به حق است قبلا سمت نداشتیم اما اکنون در خدمت دوستان با ظرفیت بیشتری هستیم.

وی افزود : با اجرای سد فرصت بسیار مناسبی برای توسعه منطقه و استان فراهم می شود ما باید به دنبال کارهای بزرگ باشیم کارهای بزرگ که انجام شود کارهای کوچک در لابلای آنها خود به خود مرتفع خواهند شد .

بهرامی افزود :سد برای برخی مناطق تهدید است و برای برخی مناطق فرصت است و اگر همه ما نگاه بزرگ داشته باشیم می توانیم منطقه را بی نیاز کنیم ایران غنی است اما منابع مالی مناسبی نداریم نفت کشور ما برای ما نقطه ضعف شده ما از فرصت های نفت استفاده نکردیم و به تهدید تبدیل شد .

وی در ادامه به مشکلات کم آبی در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت : منطقه ای که از لحاظ سرانه آب در کشور بی نظیر است هر جایی می رویم مردم تشنه هستند این ضعف از مدیران است در بحث سد اول حقوق مردم برای آب آشامیدنی و بعد از آن برای همه مناطق باید برنامه داشته باشیم

منتخب بویراحمد دنا مارگون در مجلس شورای اسلامی یادآور شد : نیازها تقریبا یکسان است همه ثبت می شوند و دوستان در دفتر با هماهنگی با مسیولین با توجه به اولویت ها اقدام خواهد کرد حقوق شما در منابع انسانی مغفول مانده که باید ترتیب اثر داده شود .

محمد بهرامی با بیان اینکه بر خلاف دیگران قبل از ورود به مجلس خدمت مردم رسیدیم اظهار داشت: ما باید در کنار مردم باشیم برخی از رفتارهای ما برای نظام و مردم حاشیه ایجاد می کنند.

وی خاطرنشان کرد: شهدا حق زیادی بر گردن ما دارند در آن شرایط سخت از زن و بچه و خانواده گذشتند تا از شرف مردم دفاع کنند این کار ساده ای نیست خانواده شهدا و جانبازان حق بزرگی بر مردم دارند مدیران باید بداند که من هم کار را می دانم و هم می فهمم .

برچسب ها:

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت