پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 01 آبان 1396 ساعت 22:08:: شناسه خبر: 25333

خبرهای خوش رییس بزرگترین دانشگاه دولتی کهگیلویه وبویراحمد برای متقاضیان تحصیل درمقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

سید سجاد سجادی افزود: کلیه متقاضیان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

پایگاه خبری صدای جنوب:

رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد از تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت هجدهم  وتکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه پیام نور در  سال جاری خبر داد و گفت:براساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر  تا روز چهار‌شنبه ۱۰ آبان ماه ۹۶ تمدید شد و همچنین مهلت ثبت نام رشته های مقطع کارشناسی از ۲۹ مهرماه تا ۳۰ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

سید سجاد سجادی افزود: کلیه متقاضیان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

وی یادآور شد: آن دسته از داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام نموده‌اند، نیز می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

سجادی افزود:دانشگاه پیام نور استان دارای سه رشته در مقطع کارشناسی ارشد شامل رشته روانشناسی گرایش تربیتی مرکز یاسوج و رشته های شیمی آلی و زبان و ادبیات فارسی مرکز دوگنبدان است که داوطلبین می توانند با ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر در این رشته ها ادامه تحصیل دهند.

همچنین وی تاکید کرد:دانشگاه پیام نور در سطح استان دارای ۲۰۵کد رشته می باشد که کلیه متقاضیان تحصیل  در دانشگاه پیام نور اعم از داوطلبانی که در آزمون سراسری ۹۶ شرکت کرده  یا نکرده اند،می توانند در مهلت مقرر برای ثبت نام به مراکز و واحدهای استان شامل یاسوج،سی سخت،مارگون،باشت،دوگنبدان،دهدشت،چرام،لنده و لیکک مراجعه کنند و از ترم اول سال تحصیلی ۹۶_۹۷ تحصیل خود را آغاز کنند.

سجادی بیان کرد:

مدارک مورد نیاز شامل موارد زیر است:

۱- اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم چهارساله نظام قدیم با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.

۲- اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.

۳- اصل و یا گواهی مدرک پیش دانشگاهی با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.

۴- گواهی اخذ مدرک کاردانی برای آن دسته از دارندگان مدرک دیپلم نظام جدید که فاقد مدرک پیش‌دانشگاهی می‌باشند.

۵- اصل شناسنامه و ۲ برگ کپی از صفحات آن.

۶- اصل کارت ملی و ۲ برگ کپی از آن.

۷- شش قطعه عکس ۴×۳ رنگی زمینه سفید.

۸- مدرک نظام وظیفه برای برادران مشمول.

 

کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست به همراه تصویر دیپلم نظام قدیم و یا گواهی پیش‌دانشگاهی خود، به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائیدیه‌ تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصیل خود را درخواست نمایند و رسید آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند.کلیه پذیرفته‌شدگان حتماً نام ‌رشته و مؤسسه آموزش‌عالی یا مرکز و یا واحد آموزشی محل تحصیل خود را در فرم «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» اعلام نمایند.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت