پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 30 آبان 1396 ساعت 13:08:: شناسه خبر: 27113

فصل جدید همکاریهای اقتصادی ایران و اتریش با حضور نمایندگان پارلمان خصوصی کشور

سرمایه گزاری در حوزه انرژی های پاک، نفت وگاز،صنعت اتومببل سازی،گردشگری، صنعت آب و فاضلاب و بازیافت دیگر موضوع مورد بحث در این نشست بوده است.

پایگاه اطلاع رسانی صدای جنوب:

پیش از ظهر امروز نشست مشترک روسای اتاقهای بازرگانی سراسر کشور با روسای اتاقهای بازرگانی فدرال اتریش در محل اتاق بازرگانی اتریش در شهر وین برگزار گردید.
به گزارش صدای جنوب به نقل از  روابط عمومی اتاق یاسوج؛ جبار کیانی پور رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج نیز در این نشست حضور دارد.

در این نشست پیرامون تبادل تجربه اتاق ها و همکاریهای مشترک بحث و تبادل نظر شد. همچنین سرمایه گزاری در حوزه انرژی های پاک، نفت وگاز،صنعت اتومببل سازی،گردشگری، صنعت آب و فاضلاب و بازیافت دیگر موضوع مورد بحث در این نشست بوده است.

اتریش در سال ۲۰۱۵ در رتبه چهاردهم کشورهای ثروتمند جهان بر پایه سرانه تولید ناخالص داخلی، قرار داشت. تا دهه ۱۹۸۰ بسیاری از صنایع بزرگ اتریش ملی شدند. با این حال، در سال‌های اخیر، خصوصی‌سازی باعث کوچک شدن حجم بخش دولتی اتریش در مقایسه با دیگر اقتصادهای اروپایی شده‌است.

**

اتاق بازرگانی فدرال اتریش قانونا نماینده جامعه تجاری کشور اتریش است.
عضویت در این اتاق اجباری بوده و دربرگیرنده کلیه شرکت های اتریشی می باشد – بیش ۶۴٠٠٠٠ عضو دارد.

وین سومین شهر دنیاست که دفتر سازمان ملل متحد در آن قرار دارد و دفاتر بین‌المللی برخی از سازمان‌های جهانی مانند اوپک، OSZE و سازمان انرژی اتمی در این شهر استقرار یافته‌است. این شهر بزرگترین شهر دانشگاهی آلمانی زبان می باشد و ۲۵۰پروازمستقیم به شهرهای چهان دارد. وین در همه روزهای سال پذیرای عده زیادی از جهانگردان است و در سال حدود ۷ میلیون توریست از آن بازدید می‌کنند که بر اساس آمار، در سال ۲۰۰۴ این جمعیت چیزی در حدود ۵/۳ میلیون نفر بوده‌است.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت