پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 01 اردیبهشت 1397 ساعت 10:02:: شناسه خبر: 34917

یادداشت/

نماینده ای که به رسانه ها پاسخگو نیست!

مردی که بعد از پخش شدن نامه ی انتقالی اش به وزارت نفت دو سند کاری مهم را برای این وزارت به انجام رسانده یکی پتروشیمی سقاوه و دیگری واگذاری قسمتی از پارک جنگلی یاسوج به شرکت نفت!

پایگاه خبری صدای جنوب:

اعظم کاظمی فعال رسانه ای دریادداشتی نوشت:نماینده بویراحمد و دنا دیریست که با سکوتش بین محافل زیادی نقل مجالس بوده. سکوتش در واگذاری سد تنگ سرخ؛سکوتش در برابر تغییر نام استان؛ سکوتش در جذب ۱۰۰% نیروی بویراحمدی برای بیمارستان شهید جلیل؛ سکوتش در سقوط هواپیمای ATR؛ سکوتش در احداث پتروشیمی سقاوه؛ سکوتش در مجلس به زمان استیضاح وزیر و این بار سکوتش در واگذاری ۷۵ هکتار از اراضی ملی به یک عده خاص!
مردی که بعد از پخش شدن نامه ی انتقالی اش به وزارت نفت دو سند کاری مهم را برای این وزارت به انجام رسانده یکی پتروشیمی سقاوه و دیگری واگذاری قسمتی از پارک جنگلی یاسوج به شرکت نفت!
جناب استاندار اخیرا اعلام کرده اند طی این واگذاری پارک جنگلی یاسوج ۲۰۰ نفر به کار گرفته می شوند!
جناب استاندار برای شهری که نزدیک به ۲۰۰هزار نفر جمعیت دارد آیا این تناسبتان کمی نامتناسب نیست؟!
۷۵ هکتار از جنگلی که حق همه ی مردم است واگذار کنید به یک ارگان خاص که حدود یک هزارم جمعیت شهر را برای کارگری و رانندگی و سرآشپزی ببرند؟! بارها فریاد زدیم در رسانه ها که نگذارید حق مردم پایمال شود اما استاندار غیربومی که فردا بعد از اتمام دوره ی مدیریتش به زادگاهش برمی گردد انتظاری جز این نیست که همراهی کند با برنامه های نمایندگان!
در عجبم که نماینده ی هم استانیمان چرا سکوت معنادارش را بیش از پیش ادامه می دهد؟! گرچه سیاست سکوت حاج زارع تاکنون راهبرد خوبی جهت پیشبرد برنامه هایش بوده! و رسیده به هرآنچه پیش بینی کرده!
گویا اعضای شورای شهر نیز در این جلسه با موافقت خود راضی به واگذاری اراضی ملی مان شده اند! آقایان محترم آیا آنهمه شعار انتخاباتی تان به همین واگذاری ها ختم شده؟!
برادران و مدیران گرامی اگر برنامه ای جهت مدیریت پارک طبیعی را ندارید دلیلی ندارد چون ناصرالدین شاه دست به بذل و بخشش اراضی ملی بزنید!
امیدوارم کتاب تاریخ کهگیلویه و بویراحمد اگر روزی چاپ شد جلوی فرزندان و آیندگانمان چون ناصرالدین شاه سرافکنده نباشیم!

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت