پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 18 اردیبهشت 1398 ساعت 01:02:: شناسه خبر: 55833

فرصت سه ماهه تامین اجتماعی برای فعالین اقتصادی

با پیگیری های اتاق یاسوج ،سازمان تامین اجتماعی استان برای مدت ۳ ماه از هرگونه اجرائیه و انسداد حساب های فعالین اقتصادی خودداری و حساب های مسدود شده را نیز باز می نماید.

پایگاه خبری صدای جنوب:

با پیگیری های اتاق یاسوج ،سازمان تامین اجتماعی استان برای مدت ۳ ماه از هرگونه اجرائیه و انسداد حساب های فعالین اقتصادی خودداری و حساب های مسدود شده را نیز باز می نماید.

به گزارش صدای جنوب به نقل از روابط عمومی اتاق یاسوج؛ در شرایط سخت اقتصادی ماه های اخیر و تحریم های ناعادلانه ای که در سال گذشته وضع شده بود، عدم حمایت های داخلی از فعالین اقتصادی از سوی نهادها و ارگان‌های مرتبط نیز مشکلات مضاعفی را برای بخش خصوصی بوجود آورده بود که شرایط را برای فعالین اقتصادی بیش از پیش دشوارکرده بود.

اکنون اما با پیگیری های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج و مساعدت های سازمان تامین اجتماعی استان تصمیمات امیدوارکننده ای برای رفع مشکلات فعالان اقتصادی بخش خصوصی با سازمان تامین اجتماعی در جهت بهبود فضای کسب و کار استان کهگیلویه و بویراحمد اتخاذ شده است.

در نشستی که ظهر امروز میان جبار کیانی پور رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، شفیع رحیم پور عضو هیئت مدیره شرکت های ساختمانی، نورمحمدی رئیس سازمان تامین اجتماعی استان و معاونین این سازمان برگزار شد؛ مقرر شد با توجه به شرایط اقتصادی کشور و استان و در راستای تحقق شعار رونق تولید، سازمان تامین اجتماعی استان برای مدت ۳ ماه از هرگونه اجرائیه و انسداد حساب های فعالین اقتصادی خودداری و حساب های مسدود شده را نیز باز نماید.

همچنین در این نشست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج نیز متعهد گردید نسبت به طرح موضوع جرایم و بدهی های مربوط به لیست های بخش پیمانکاران استان از طریق مراجع ملی پیگیری و نسبت به حل این مشکل اقدام نماید.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال