پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 24 اردیبهشت 1398 ساعت 18:02:: شناسه خبر: 56071

آموزشیاران کهگیلویه وبویراحمد برای استخدام تشکیل پرونده دهند

سید حمدالله خواهش نیک اظهار داشت: این افراد به واحدهای سوادآموزی اداره های آموزش و پرورش ۱۳ شهرستان و منطقه کهگیلویه و بویراحمد مراجعه و پرونده تشکیل دهند.

پایگاه خبری صدای جنوب:

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: آن عده از آموزشیاران سوادآموزی این استان که مشمول طرح استخدام هستند تا ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ برای تشکیل پرونده مهلت دارند.

به گزارش صدای جنوب، سید حمدالله خواهش نیک اظهار داشت: این افراد به واحدهای سوادآموزی اداره های آموزش و پرورش ۱۳ شهرستان و منطقه کهگیلویه و بویراحمد مراجعه و پرونده تشکیل دهند.

وی افزود: طرح استخدام مشمول آن عده از آموزشیاران سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد است که در فاصله سال‌ های ۱۳۷۹ تا پایان سال ۱۳۹۱ در ۲ سال به صورت مستمر حداقل ۲ نفر سوادآموز داشته و دارای پرونده آموزشیاری باشند.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تاکنون ۱۲۰ نفر از آموزشیاران سوادآموزی این استان تشکیل پرونده داده اند.
خواهش نیک عنوان کرد: پرونده این افراد ابتدا در کارگروه شهرستانی بررسی و در صورت تأیید به کارگروه استانی ارسال می شود.

وی ابراز داشت: به منظور پیگیری و رفع مشکل آن عده از آموزشیاران سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد که سوابقی از آنها در سامانه ملی یا استانی وجود ندارد اما دارای مستندات مکتوب هستند مکاتبه هایی با سازمان نهضت سوادآموزی کشور و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی انجام شده است.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال