پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 29 بهمن 1398 ساعت 19:11:: شناسه خبر: 69451

اگر مردم ما را انتخاب کردند خدمات عمومی مدنظر خواهد بود

منتظریان گفت:  تا فساد هست این وضعیت هم حاکم است در مجلس آینده باید کسانی در راس قرار گیرند که پاسدار خون شهدا باشند.

صدای جنوب:

 نادر منتظریان در جمع مردم تنگ سرخ با تسلیت دومین سالگرد حادثه تلخ هواپیمای تهران_یاسوج گفت: این حادثه بسیار جانگداز و جانسوز بود جمعی از عزیزان و فرزندان عزیز این کشور را ۲۹ بهمن سال ۹۶ از دست دادیم که به خانواده‌های آنها تسلیت می‌گویم.

کاندیدای جریان انقلابی بویراحمد و دنا عنوان کرد: مسوولان وقت و نمایندگان می‌توانستند بعد از حادثه وضعیت فرودگاه یاسوج را پیگیری کنند و بسیاری از نواقصات را برطرف کنند اما متاسفانه آنطوری که از آنها انتظار می‌رفت عمل نکردند.
وی بر برگزاری انتخابات باشکوه و حضور حداکثری مردم تاکید کرد و افزود: حضور حداکثری مردم در دوم اسفند تیری به قلب دشمنان است، در وهله دوم  نظام هر ۴ سال یکبار فرصت تحول را با انتخابات فراهم کرده که مردم انتخاب آگاهانه داشته باشند تا مشکلات اقتصادی و معیشتی رفع شود.

کاندیدای جریان انقلابی بویراحمد و دنا با بیان اینکه هر کسی که وارد صحنه می شود باید برای رفع مشکلات تنگ سرخ همت کنند، افزود: تنگ سرخ در بخش مرکزی واقع شده اما آنطور که باید و شاید خدمات ارائه نشده لذا انتظار می‌رود مشکل آب و گاز منطقه حل شود.

وی تصریح کرد: اگر مردم ما را انتخاب کردند خدمات عمومی مدنظر خواهد بود

منتظریان ادامه داد:  تا فساد هست این وضعیت هم حاکم است در مجلس آینده باید کسانی در راس قرار گیرند که پاسدار خون شهدا باشند.

وی به وظیفه نماینده مجلس اشاره کرد و گفت: خدمات‌رسانی به مردم وظیفه ادارات و دستگاه‌ها است، نماینده وظیفه دارد به خدماتی که به مردم ارائه می‌شود نظارت کرده و هر جایی کم و کسری بود تذکرات لازم را ارائه دهد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت