پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 06 فروردین 1399 ساعت 15:01:: شناسه خبر: 71792

اهدا ماسک به بیمارستان امام سجاد یاسوج توسط قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی

قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی یک هزار ماسک به بیمارستان امام سجاد هدیه کرد.

صدای جنوب:

 سرهنگ ناصر صالحی مسئول قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در بیمارستان امام سجاد (ع) بیش از ۱ هزار ماسک به این بیمارستان اهدا و از زحمات و همکاری های ریاست محترم بیمارستان امام سجاد خانم دکتر نیکبخت و مهندس حسین پور تقدیر و تشکر کرد.

سرهنگ صالحی ضمن عید نوروز  گفت: حرکت جهادی شما در به عهده گرفتن بحث استریلیزاسیون ماسک های تولیدی بار سنگینی از دوش ما برداشت و اگر همکاری و توان ظرفیتی شما نبود، شاید نمی توانستیم روزانه همین بخش اندکی که از نیاز استان را داریم تامین کنیم، روانه داروخانه ها کنیم.

دکتر نیکبخت رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج عنوان کرد: آسایش و آرامش امروز ما مدیون خدمات و جان فشانی های شما و همکارانتان در سپاه پاسداران است و الان ورود شما به بحث تولید ماسک التهاب و نگرانی استان را تا حد زیادی برطرف کرده است.

وی با اشاره به کمبود ماسک در کل کشور  افزود: در این شرایطی که خود بیمارستان ها و مراکز درمانی با هزاران مشقت و سختی ماسک و لوازم بهداشتی مورد نیاز خود را تامین می کنند، ورود شما برای تأمین نیازهای مردم ستودنی و قابل تقدیر است.

وی تصریح کرد: برای من و همه همکارانم در بیمارستان امام سجاد باعث خوشحالی و افتخار است که توانستیم در این راه کمکی کنیم و تا پایان کار با تمام توانمان به همکاری با شما ادامه خواهیم داد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت