پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 05 اسفند 1399 ساعت 11:12:: شناسه خبر: 94093

اهدا ۱۰۰ کانکس برای اسکان موقت در سی سخت

کانکس‌های اهدایی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) به مناطق زلزله‌زده سی‌سخت

به گزارش صدای جنوب مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در این استان گفت: بلافاصله پس از وقوع زلزله ۵.۶ ریشتری هفته گذشته در منطقه سی‌سخت، نیرو‌های امدادی این ستاد در محل حضور یافتند و ضمن امدادرسانی، قرارگاه جهادی و امدادی به منظور تأمین اسکان اضطراری، تغذیه و بررسی سلامت آسیب‌دیدگان را راه‌اندازی کردند.

شایان نادری افزود: پیرو دستور مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) مبنی بر بسیج همه امکانات برای یاری رساندن به مردم مناطق زلزله‌زده، تاکنون هزاران بسته مواد غذایی، پتو، چادر، اقلام بهداشتی ضدکرونایی و بخاری برقی توسط نیرو‌های جهادی بین آسیب‌دیدگان توزیع شده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان بیان کرد: علاوه بر این موارد، با راه‌اندازی دو آشپزخانه موقت و مجهز روزانه ۳۰۰۰ پرس غذای گرم توسط این ستاد طبخ و بین زلزله‌زدگان توزیع می‌شود.

نادری با اشاره به نیاز مردم سی‌سخت به خدمات درمانی اضافه کرد: با اعزام و استقرار “کاروان سلامت احسان” در منطقه، به طور رایگان خدمات دارویی و پزشکی لازم به مراجعان ارائه می‌شود.

وی با اشاره به برودت هوای منطقه و سختی زندگی در چادر ادامه داد: با دستور رئیس ستاد، ۱۰۰ کانکس برای اسکان موقت به سی‌سخت ارسال شد که در اختیار مردم قرار می گیرد.

نادری بیان کرد: ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) تا عادی شدن شرایط زندگی مردم در سی‌سخت، در کنارشان خواهد بود.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت