پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 14 مرداد 1399 ساعت 13:05:: شناسه خبر: 82060

با همکاری امور عشایری لنده صورت گرفت:

اعـــــزام تیـــــم سلامـــــت و ویــزیــــت رایـــــگان عشایر کوه سیاه شهرستان لنده

شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با اعزام تیم سلامت خود به منطقه عشایری کوه سیاه به صورت رایگان اقدام به ویزیت و توزیع رایگان دارو نموده است.

صدای جنوب

به گزارش صدای جنوب ، مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده گفت: در راستای خدمت رسانی بهتر به مناطق محروم و عشایری تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی لنده متشکل از پزشک، ماما، بهداشت، دارویار با همکاری امور عشایری لنده به منطقه عشایری کوه سیاه اعزام و به ویزیت رایگان بیماران پرداختند.

مهندس نورمحمد نعمتی افزود: با توجه به مصوبه شورای سلامت به منظور ارزیابی هرچه بهتر بیماری ها بخصوص کرونا ویروس جهت مراجعه کمتر به شهر و ارتقای سطح خدمات بهداشتی و درمانی و به منظور ارائه خدمات بهتر تیم سلامت مرکز جامع سلامت شهری روستایی به منطقه عشایری کوه سیاه اعزام و به ارائه خدمات متنوع بهداشتی و درمانی رایگان پرداختند که علاوه بر وزیریت رایگان داروهای ضروری نیز در اختیار بیماران قرارگرفته است.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین اهداف اعزام این تیم بحث غربالگری افراد از لحاظ کرونا، کنترل و ارزیابی وضعیت بیماران فشارخون بالا، دیابتی، زنان باردار، بررسی و آموزش های لازم در زمینه های مختلف بهداشتی به عشایر است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده اذعان داشت: بحث ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مردم به خصوص جامعه عشایری از مهمترین وظایف متولیان حوزه سلامت است.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت