پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 17 مرداد 1401 ساعت 16:05:: شناسه خبر: 124539

پیام فرماندار شهرستان لنده به مناسبت روز خبرنگار

صدای جنوب  به گزارش خبرنگار صدای جنوب شهرستان لنده، فرماندار شهرستان لنده به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کرد. چشم بینا، گوش شنوا و فریادی رسا؛ این توصیف اصحاب قلم در راه آزادگی است. روز خبرنگار امسال مقارن شده است با روز عاشورا؛ روزی که فریاد آزادگی با فریادی رسا سر داده شده است که […]

صدای جنوب 

به گزارش خبرنگار صدای جنوب شهرستان لنده، فرماندار شهرستان لنده به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کرد.

چشم بینا، گوش شنوا و فریادی رسا؛ این توصیف اصحاب قلم در راه آزادگی است.
روز خبرنگار امسال مقارن شده است با روز عاشورا؛ روزی که فریاد آزادگی با فریادی رسا سر داده شده است که قرن هاست قلم‌ها در وصف آن می نویسند، زبان‌ها می گویند و‌گوش‌ها می شنوند اما باز هم قطره ای می شود در دریای معرفت عاشورا.
چه زیباست قلم هایی که به نیت پرواندن اندیشه های زیبا، برافراشتن پرچم حقیقت و نشاندن بذر محبت و نوع‌دوستی در راه روشنگری و آگاهی بخشی به خدمت خلق می آیند. این ایام حزن و اندوه را به همه شما تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
برای همه فعالین و اصحاب رسانه این سفیران صادق و راویان صدیق که در راه جهاد تبیین به مثابه یک افسر فعال سایبری لحظات زندگی خود را در جهاد با دداندیشان و دشمنان انسان و انسانیت و آزادگی سپری می کنند تا مبادا پرچم حق و‌حقیت برافتد و تمام ذهن، افکار، اندیشه و قلم خود را دربرافراشتن این پرچم به کار می بندند، از سرور و سالار شهیدان؛ منادی آزادی و آزادگی موفقیت و سربلندی شما در این رسالت خطیر را دارم و انشالله در فرصتی مغتنم در خدمت اصحاب محترم رسانه خواهم بود.

خبرنگار : Mohammad Riahy

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت